Szukaj

Wystylizowany Michał Szpak urządził sobie prywatne Top Model w Los Angeles! Król wybiegów jest tylko jeden!

Michał Szpak nago

Michał Szpak jak Top Model

Michał Szpak pochwalił się sesją w Los Angeles. Piosenkarz pozuje w niebieskim płaszczu prężąc się jak Top Model na wybiegu TVN. Zobacz jak wygląda.

Michał Szpak od dawna romansuje z modą, dzięki czemu przez wielu fanów jest nazywany kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Oprócz talentu wokalnego na jego koncertach można podziwiać prawdziwe show modowe, prawie jak na mediolańskim wybiegu. Każda stylizacja Szpaka jest poddawana licznym ocenom przez portale plotkarskie, jak również bywa inspiracją dla jego wiernych fanek.

Michał po serii swoich pięknych koncertów po Polsce postanowił odpocząć. Młody gwiazdor udał się na szalone wakacje do Stanów Zjednoczonych. Podczas swojego pobytu za oceanem, Szpak spotkał się z rodziną oraz przyjaciółmi. Artysta zaliczył także koncert odchudzonej Mariah Carey, który wywarł na nim ogromne wrażenie. Przed piosenkarzem jeszcze jedno wielkie muzyczne show. Niebawem Szpak będzie podziwiał na scenie odrodzoną Celine Dion.

Przed tym artystycznym widowiskiem Michał nie zapomina również o chwilach małego szaleństwa tylko dla siebie. Ostatnio gwiazdor zafundował sobie ekstrawagancką sesje w Los Angeles na tle kolorowych kamlotów.

Michał Szpak wystylizowany jak Top Model  z TVN, pręży się w niebieskim płaszczu oraz pomarańczowych spodniach. Swoje zdjęcie podpisał sugestywnie:

Top Model 2019.

Zobaczcie jaki jest śliczny!

Conchita Wurst zmienia się w zastraszającym tempie! Na najnowszych fotkach wygląda jak klon Michała Szpaka!

Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!

Zszokowany Michał Szpak nie dowierzał w to, co zobaczył na koncercie Mariah Carey: „Ja pie*dole*


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×