Szukaj

Michał Szpak odstawił show do hitu Edyty Górniak na planie The Voice. Reakcja diwy kapitalna. Wszystko się nagrało

Michał Szpak i Edyta Górniak

Michał Szpak i Edyta Górniak

Michał Szpak to showman z krwi i kości. Wykorzystuje każdą okazję, żeby zabłysnąć i wychodzi mu to doskonale. Zobaczcie, jak zareagowała Edyta Górniak na występ wokalisty do jej najnowszego singla Lime na planie The Voice of Poland.

The Voice of Poland już jesienią po raz jedenasty pojawi się na ekranach telewizorów, a uczestnicy będą walczyć o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wpływ na ich dalsze losy w programie będą mieli Michał Szpak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak oraz Edyta Górniak.

Prace na planie już rozpoczęto i to właśnie tam udało się nagrać, jak Michał robi show do utworu Edyty, Lime. Reakcja diwy – bezbłędna.

Jak zareagowała Edyta Górniak na show w wykonaniu Michała Szpaka?

Edyta Górniak zdecydowała się dołączyć się do obsady kolejnej edycji show The Voice of Poland. Mimo że jest obecnie zajęta promocją singla zwiastującego jej nowy materiał, ochoczo zabrała się za sędziowanie.

Przypomnijmy, że piosenka Lime trafiła na serwisy streamingowe 27 lipca. Udostępniono ją także na oficjalnym kanale gwiazdy na YouTubie. Jak podała artystka, jej nowy utwór powstawał przy współpracy ze znanymi producentami z Nashville, którzy stoją za flagowymi przebojami Miley Cyrus. Wygląda na to, że ma szansę stać się hitem tego lata.

Na planie show praca wrze, a jeden z ciekawych momentów został sfilmowany. Na wideo widzimy, jak diwa siedzi na fotelu jurorskim, w tle słychać jej singiel, który ona sobie dodatkowo nuci. A co się dzieje obok? Tam prawdziwe show w wykonaniu Michała Szpaka. Artysta wygina się w rytm piosenki. Najlepsza jest jedna reakcja Edyty, kiedy to zauważyła. Serdecznie się roześmiała i niezrażona kontynuowała śpiewanie. Koniecznie obejrzyjcie wideo. Szykuje się ciekawa edycja The Voice.


Michal Szpak tańczy do Lime na planie The Voice

Michal Szpak tańczy do Lime na planie The Voice

Michał Szpak jako Edyta Górniak

Michał Szpak jako Edyta Górniak

Michał Szpak-1

Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×