Szukaj

Michał Szpak w Sylwestra 2018 swoją kreacją przebił nawet Marylę Rodowicz! Co to było za show! [WIDEO]

Michał Szpak Sylwester 2018 występ

Michał Szpak Sylwester 2018 występ

Występ Michała Szpaka na Sylwestrze 2018

Sylwester 2018: Michał Szpak zaśpiewał swoje hity. Występ wokalisty z Sylwestra z Polsatem jest już dostępny na wideo. Zobacz.

Michał Szpak to charyzmatyczny artysta, którego projekty obserwuje tysiące osób. Wśród nich są tacy, którzy regularnie jeżdżą na jego koncerty, pokazując że w ten sposób wspierają swojego idola. Także ich nie zabrakło w Chorzowie. W poniedziałkowy wieczór piosenkarz był jedną z gwiazd sylwestrowego koncertu, transmitowanego przez telewizję Polsat.

Kiedy muzyk pojawił się na scenie, publiczność powitała go żywiołowymi okrzykami. Entuzjazm wzbudził nie tylko strój artysty, który jak zawsze był oryginalny i wyróżniał się z tłumu, ale przede wszystkim głos potrafiący oczarować nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Tej nocy Szpak wykonał swoje największe przeboje, ze znanym w całej Europie Color of your life na czele. W trakcie występu sięgnął jednak nie tylko po autorskie kawałki, ale także wykonał cover znanej piosenki I’m so excited. 

Michał, będąc na scenie, niejednokrotnie zachęcał wszystkich do wspólnego śpiewania, co spotkało się z pozytywnym przyjęciem. Na stadionie rozlegały się więc zarówno dźwięki muzyki, jak i słowa dobrze znanych utworów.

Publiczność miała więc niepowtarzalną okazję ten sylwestrowy wieczór w przyjemny sposób, a Chorzów tego wieczora stał się stolicą muzyki.

Dodajmy, że Michał Szpak nie był jedyną gwiazdą, która tego dnia wystąpiła na scenie. Przed publicznością zaprezentowali się także m.in. Sławomir, Cleo, Grzegorz Hyży oraz Michał Wiśniewski.

Który z występów przypadł Wam najbardziej do gustu? Oglądaliście transmisję z tego wydarzenia?

Michał Szpak już zaczął swoje modowe show! Na próbie przed Sylwestrem 2018 wyglądał jak z okładki „Vogue’a”

Już dzisiaj Sylwester 2018! Jakie gwiazdy wystąpią podczas telewizyjnych koncertów? Sprawdź, kto zaśpiewa w TVP, TVN i Polsacie!

Piękna siostra Michała Szpaka zrobiła się na bóstwo! W nowej fryzurze przypomina Małgorzatę Rozenek


Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×