Michałowi Szpakowi zebrało się na świntuszenie z rana. Zaserwował fanom dwuznaczne zdjęcie

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak zaskoczył swoich followersów na Instagramie. Opublikował zdjęcie, obok którego ciężko przejść obojętnie.

Michał Szpak, który na scenie muzycznej jest aktywny od 2009 roku, dalej nie przestaje zaskakiwać nas swoimi oryginalnymi pomysłami. W ostatnim czasie wystąpił na gali Medal Wolności Słowa, w której trakcie zaprezentował się z niecodziennym dodatkiem. Do jego czarnej koszulki została dopasowana biała kaczka. Najprawdopodobniej dodatek ten stanowił nawiązanie do niesławnego występu Natalii Balickiej podczas występu Miss Supranational. Modelka pojawiła się na scenie w sukience ze zdobieniem przypominającym orła białego z polskiego godła. Dodatek Michała Szpaka można też oczywiście odebrać jako pstryczek wymierzony w prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.

Michał Szpak ponownie wzbudził sensację, gdy opublikował na swoim Instastory nowe zdjęcie. Z pewnością musiało zobaczyć je sporo osób, ponieważ jego profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy internautów.

Michał Szpak świntuszy z rana

Michał Szpak zamieścił z samego rana zdjęcie kawy w kubku. Widać na nim serduszko, które najpewniej zostało narysowane przez baristę. Artysta dopatrzył się w nim jednak… części męskiego przyrodzenia. Dlatego też postanowił samodzielnie dokończyć dzieło zapoczątkowane przez pracownika kawiarni. Efekt można zobaczyć w galerii.

Dobrego dnia – skomentował swoje dzieło celebryta.

Jak oceniacie zdolności plastycznego Michała Szpaka? Czy popełnione przez niego dzieło sztuki zasługuje na uznanie krytyków? A może powinien on spróbować swoich sił jako malarz?

Nowa piosenka Michała Szpaka – Hiob

Trzeba przyznać, że medialny szum sprzyja artyście. Ma on już na koncie występ na Eurowizji, nagrody SuperPremiera, SuperArtysta, Grand Prix Złote Opole 2016. Został też nagrodzony platynowymi płytami za krążek Byle być sobą z 2016 roku. Złotą płytę otrzymał z kolei za płytę Dreamer z 2019 roku. Obecnie promuje piosenkę Hiob. Utwór ten jest pierwszym, do którego napisał tekst.


Kawa Michała Szpaka. Zdjęcie z Instastories

Kawa Michała Szpaka. Zdjęcie z Instastories

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jedyna droga to kopnąć ich wszystkich w tłuste zady nieudaczników i zacząć od nowa. Ci od Dawida Kwiatkowskiego są dobrzy. Ma całkiem ciekawy ten ostatni kawałek.

  • gość pisze:

    Za szystkim stoi jego dyrektor artystyczny. Wytawił Szpaka na pożare. Ciekawe,ze z Sanah tak nie eksperymentuje. Widocznie umie liczyć.

  • gość pisze:

    . Michał brał wszystko, wygrywał, mimo swego kontrowersyjnego wizerunku cieszył się sympatią ludzi. Doradcy, załatwiający swoje sprawy jego kosztem zafundowali mu medialną śmierć. Były już tąpnięcia w jego karierze ale teraz już się nie podniesie.

  • gość pisze:

    Smutne i żałosne jak bliscy ludzie wykorzystali popularność Michała dla własnych celów. Szpak pewnie myślał, że przy popularności jaką osiągnął i wielu fanom ta jego pseudo rewolucja prowadzona w wulgarny sposób nie zaszkodzi. Przeliczył się jednak, ludzie się od niego odwrócili i to widać na każdym kroku. Jeszcze jedzie na oparach sławy ale wkrótce się to skończy.

  • Gość pisze:

    Zastanawiam się, czy ktoś z bliskiego otoczenia Michała nie podpuszcza go i nie zachęca do głupkowatych zachowań i przebieranek 🤔 Bo prawdziwy przyjaciel ”walnie w łeb” widząc jak ktoś sobie niszczy życie …w tym wypadku reputację…

    • gość pisze:

      Też mnie to zastanawia. Szpak traci kontakt z rzeczywistością i potrzebuje wstrząsu. Idzie na dno. Gdzie są ci wszyscy jego przyjaciele, o których tak ciepło mówi w wywiadach?

    • Gość pisze:

      jego przyjaciele zronili sobie z niego kukłę propagandową. Rozgarnięty nie jest więc wuczuli że mogą.

  • Gość pisze:

    Hmmm … fajnie śpiewałby w kapeli rockowej.. ale tam nie potrzebują zniewieściałych gostków..

  • Gość pisze:

    Nie oceniajcie a nie będziecie oceniani…
    Michał jest świetny w tym co robi,nie chcecie słuchać? Nie musicie. Nie chcecie oglądać? Nie musicie. To wolny kraj…chyba…

    • Gość pisze:

      Kurna nie jest świetny w tym co robi. Dotrze kiedyś? Należy zacząc od przestania darcia się tam gdzie nie należy bo psuje to cały utwór. Mam na myśli Hioba.

  • gość pisze:

    Stał się narzędziem w rękach innych ludzi i zmarnował karierę. Jeśli takie osoby jak ja, które narażająć się często na drwiny latami wiernie fanowały a teraz czują ból, rozgoryczenie , smutek, niechęć to jest to wymowne. Przez lata pełne wzruszeń nie chcę pisać dosadniej.

    • Gość pisze:

      Tak to jest w przypadku słabych charakterów. Wilki udające owce i przyjaciół rzucą cię na pożarcie dla załatwienia własnych, zwykle nieciekawych sprawek.

    • gość pisze:

      . Michał brał wszystko, wygrywał, mimo swego kontrowersyjnego wizerunku cieszył się sympatią ludzi. Doradcy, załatwiający swoje sprawy jego kosztem zafundowali mu medialną śmierć. Były już tąpnięcia w jego karierze ale teraz już się nie podniesie.

  • gość pisze:

    Zniszczył swoją karierę bezpowrotnie. Tak jak kochałam tak teraz nie cierpię.

  • Gość pisze:

    Biedny chory pajac Dobrze że go coraz mniej w tv A szkoda .. Nie ma już pomysłu na siebie Choroba go niszczy Najwyższy czas udać się do lekarza jeśli nie jest za późno

    • Gość pisze:

      Jest bardzo utalentowanym człowiekiem , bardzo wrażliwym z pięknym głosem . Nikomu nic złego nie czyni , jest sobą i ma swój styl . Jeżeli się komuś nie podoba , to nie oglądać i nie komentować . Proszę oceniać siebie a nie innych . Większość ludzi potrafi oceniać innych a nie siebie . W ludziach jest zawiść , zazdrość i potrafią obrażać innych .

  • Zuzanna pisze:

    Zupełnie ma odchyłki od taktu dobrego smaku totalny pajac z psychicznym zaburzeniem z takim na Białoruś i miał by wszystko

    • Gośćbasia pisze:

      Kaczka biała i od razu skojarzenie z prezesem Kaczyńskim.Błąd bo kaczor to Donald-bohater kreskówki amerykańskiej i KACZOR DONALD-przecież to żywe skojarzenie z kaczorem z Gdańska.Donaldem Tuskiem

  • Gość pisze:

    Jaki talent plastyczny? Ohyda!

  • Lena pisze:

    No… Pan Szpak jakby lepiej śpiewa. I udzielał ogólnie, niezłych
    rad w The Voice of Poland. Ale znam sporo zdecydowanie lepszych, polskich wokalistów. I nie muszą oni dodatkowo zakładać ani szpilek, kabaretek czy biustonoszy, żeby bardziej zwrócić na siebie uwagę. A ten rysunek? Jaki talent plastyczny? Ohyda!

  • Gość Felixa pisze:

    Może już dosyć promowania obscenicznych dziwactw. To jest po prostu obrzydliwe, niech żyje jak chce ale media nie powinny tego lansować. Mnie interesuje muzyka a nie czyjeś zboczenia.

    • Gość pisze:

      Nie ma powrotu i tak ma być. Zresztą będą jeszcze ze dwa sezony a potem raczej koniec imprezki i łatwej kaski dla nierobów. Trzeba powoli opiłowywać to patolskie środowisko.

    • Gość pisze:

      Popieram

  • Aurora pisze:

    Bardzo lubiłam pana Szpaka. Podziwiałam jego talent i odwagę w programie Mam talent. Nie przeszkadzała mi jego ,,inność,, bo widziałam talent. Potem fajna kariera i sukcesy w mediach i na scenie. Było super . I co z tego zostało? Przykro patrzeć. Może jednak zmieni się i znów będzie naszym kolorowym motylem ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Tego mu życzę. Dosyć wygłupów szkoda talentu.