Szukaj

Michał Szpak jest zakochany? Partnerka ze zdjęć zabrała głos

Michał Szpak o Dami Im z Australii

Michał Szpak o Dami Im z Australii

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

W tym roku z pierwszych stron tabloidów nie znika temat Michała Szpaka. Najpierw wyjazd na konkurs Eurowizji 2016, gdzie zajął wysokie 8. miejsce, a ostatnio wygrana w Plebiscycie Złote Opole. O jego karierze zawodowej można mówić godzinami. W przeciwieństwie do kwestii życia prywatnego.

Wokalista nie podejmuje podczas wywiadów tematu spraw uczuciowych. Tymczasem ostatnio paparazzi przyłapali muzyka w jednej z warszawskich kawiarni z… Pauliną Biernat! Śliczna blondynka dała się poznać szerszej publiczności, jako tancerka w programie Taniec z Gwiazdami. To właśnie tam poznała Michała. O ich relacji spekuluje się od lat. Jedni twierdzą, że tę dwójkę łączy tylko przyjaźń inni są zdania, że coś znacznie głębszego.

Okazuje się, że Paulina i muzyk mogą pochwalić się prawdziwą i szczerą przyjaźnią:

Między nami jest szczególna więź. Michał jest dla mnie jak brat, jak wielki przyjaciel. Ale nie jesteśmy razem – tłumaczy tancerka

Michał wielokrotnie wypowiadał się ciepło na temat swojej koleżanki:

Była przy mnie w najtrudniejszych momentach mojego życia.

Co ciekawe, artysta na swojej ostatniej płycie Byle być sobą napisał specjalne podziękowania dla Pauliny Biernat:

Ona czuwa nade mną jak anioł

Taka przyjaźń to prawdziwy skarb! Oby trwała, jak najdłużej!

Zobacz: Czy Michał Szpak jest gejem? W końcu skomentował plotki

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Paulina byla przynajmiej ladna,a stylistka Justyna ani ladna,ani zgrabna do tego niezbyt mila.Owinela sobie Szpaczka wokolo palca.A On jest zalezny i sie meczy.A tyle fajnych dziewczyn moglby miec.

 • Gość pisze:

  Życzę Michałowi, żeby znalazł drugą połowę ( jeśli oczywiście tego chce) i był szczęśliwy. Taki facet zasługuje na wszystko co najlepsze.

 • Gość pisze:

  A nie ze stylistką Justyną Bulińską jest związany bliżej niż praca przypadkiem?

 • misia pisze:

  Inni artyści wciąż wymieniają partnerki i dobrze. Zostawiają rodzinę , ,,starą’ żonę, bo są popularni …też dobrze. Czy Michał Szpak nie może być kim zechce? Dajcie mu spokój i pomóżcie czuć się dobrze, bo jak widać na kolegów z branży muzycznej nie bardzo może liczyć ( wcale , oprócz Kombi- ostatnio).

 • Gość pisze:

  Przyjaźnią się i co z tego? Dwoje fajnych ludzi. Żadna sensacja. Michał super facet. Każdy chciałby mieć takiego przyjaciela.

 • Gość pisze:

  Wyglada jak gwiazda z hollywood.mozna go schrupac

 • Go pisze:

  Taki facet zasługuje na wszystko co najlepsze

 • Jola pisze:

  I co w tym dziwnego, że Michał ma przyjaciółkę? Jest bardzo ciepłym, pozytywnym i skromnym człowiekiem. Wystarczy zobaczyć miedzy innymi jego wywiad przed preselekcjami na Eurowizję lub rozmowę z Tomaszem Raczkiem, by wiedzieć że jest również bardzo elokwentnym rozmówcą. Dlaczego nie miałby mieć grona oddanych przyjaciół i nie mogło by być wśród nich kobiet? On jest fascynujący, bo taki niedzisiejszy : szarmancki, wyraża się z szacunkiem o innych, mimo że wiele przykrości go spotkało ze strony niektórych ” kolegow” z branży, nie słyszałam żeby o kimś źle się wyrażał. Dlatego stawia na sprawdzonych przyjaciół, którzy go nie zawiodą. I Paulina widocznie do nich należy. Michał fanów ma też oddanych. Do takich ludzi jak on, czuje się prawdziwą sympatię. I ja też tak mam 🙂

 • Anka pisze:

  A ona to nie wychodzi za maz?do michla pasuje taka max 30 ale piekna i inteligentna.ciacho z niego

 • Gość pisze:

  Super facet zazdroszcze kazdej ktora z nim bedzie

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×