Szukaj

Michał Szpak ma erotyczne fantazje z 47-letnią Kingą Rusin! Jak on jej spojrzy w oczy po takim wyznaniu?!

Michał Szpak, Kinga Rusin, seks

Michał Szpak marzy o seksie z Kingą Rusin

Michał Szpak zdecydowanie wie jak zaszokować i rozbawić swoich fanów jednocześnie. Wokalista, który bije w Polsce rekordy popularności i regularnie wprawia wielbicieli w zachwyt, odwiedził niedawno Kubę Wojewódzkiego. U największego showmana w TVN zasiadł na kanapie razem z Sebastianem Fabijańskim i wystawił się na ostrzał ciętych pytań dziennikarza. W trakcie rozmowy wyszedł na jaw fakt na temat Michała i… Kingi Rusin!

Gdy Kuba przemaglował Sebastiana i wyciągnął z niego oficjalne potwierdzenie rozstania z Olgą Bołądź, do którego doszło kilka tygodni temu, “wziął w obroty” Michała. Szpak okazał się być jednak godnym przeciwnikiem i nie dał Kubie zbyt wielu powodów do łapania się za język. W rozmowie pojawiły się tematy nowej płyty Michała, jego kariery oraz zarobków, o których krążą legendy. Zapytany o wypłatę Szpak zgrabnie uniknął tematu, ale przyznał za to, że chętnie pomaga rodzinie:

Moja rodzina zawsze może liczyć na moje wsparcie. To jest mój filar. Rodzina jest najważniejsza w życiu, nieważne co się będzie działo – skwitował Michał.

Dużo ciekawiej zrobiło się później. Bardzo mało wiadomo na temat uczuciowego życia wokalisty, który raczej nie chwali się swoim życiem prywatnym. Ostatnio przyłapano go na spotkaniu z synem Michaela JacksonaBrendonem Howardem, ale Kuba był zainteresowany zupełnie czym innym. W rozmowie spytał Michała, z którą polską gwiazdą chciałby zaliczyć “numerek”. Odpowiedź?

Kinga Rusin jest super – odparł bez zastanowienia Michał.

Myślicie, że podzieliłaby jego zainteresowanie? 😉

Michał Szpak o mało nie eksplodował po słowach Kuby Wojewódzkiego! Oto, co mu powiedział [WIDEO]

Michał Szpak o zarobkach i „numerku z Kingą Rusin”. Kuba Wojewódzki wycisnął go jak cytrynę!

Michał Szpak przyłapany na tajnym spotkaniu! Miał ze sobą luksusowy prezent!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×