Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI! Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016! Mamy oficjalne wyniki głosowania

Piosenka Michała Szpaka jest plagiatem

Piosenka Michała Szpaka jest plagiatem

Michał Szpak z Color Of Your Life wygrała preselekcje na Eurowizję 2016

I wszystko stało się jasne! Po wielu miesiącach oczekiwań poznaliśmy właśnie zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji 2016.

Na ten moment czekali wszyscy fani tego największego konkursu piosenki w Europie. Dziś bowiem dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2016 w Szwecji. Do Sztokholmu pojedzie Michał Szpak. W drodze na szczyt pokonał aż 8 kandydatów! To jego Color Of Your Life spodobało się najbardziej. Artysta nie krył wzruszenia. Michał Szpak od samego początku był stawiany w gronie faworytów. Wielu fanów artysty od samego początku nie wyobrażało sobie innego werdyktu. Sam artysta bardzo stresował się występem. Zapowiadał również rywalizację do samego końca. Szpak nie zamierzał się poddać.

Zobacz: Eurowizja 2016: Michał Szpak o rywalizacji z Edytą Górniak i swoich szansach w preselekcjach 

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016!

Cały drżę i w sumie nie wiem, jak to się stało. Chciałbym podziękować swoim fanom. Tato bardzo dziękuję. Moja rodzinko kocham cię! Wielki buziak. Jedziemy na Eurowizję!! Myślę, że niewiele zmienimy w piosence, ale może się zdarzyć, że zmienimy coś w choreografii. Po prostu w to nie wierzę, przyjmuję to na klatę. Będę Was godnie reprezentować. 

Gwiazdor od dziś może mieć tylko jedno zmartwienie: jak będzie wyglądał jego występ podczas półfinału, a może i wielkiego finału w maju. Pozostaje nam zatem czekać na rozwiązanie tej zagadki. Musimy się uzbroić w cierpliwość na najbliższe kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że artysta zdecyduje się uchylić rąbka tajemnicy.

Gratulujemy Michałowi Szpakowi i trzymamy kciuki za niego oraz utwór Color Of Your Life podczas finałowego koncertu w Szwecji. Czy to właśnie on był Waszym faworytem?

Zobacz: Dramat Edyty Górniak! Konkurentka zniszczyła jej sukienkę na Eurowizję 2016!

Poznaliśmy wyniki głosowania w preselekcjach do Eurowizji 2016:

  • 3 miejsce: Edyta Górniak 18 %
  • 2 miejsce: Margaret 24, 72 %
  • 1 miejsce: Michał Szpak 35, 89 %

fot. AKPA

Michał Szpak z Color Of Your Life jedzie na Eurowizję 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×