Michał Szpak dostał SMS w sprawie „The Voice”. Postanowił na niego odpowiedzieć na oczach całej Polski

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak dostał SMS w sprawie The Voice of Poland. Opublikował screen wiadomości, na którą odpowiedział na Instastory.

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych polskich programów muzycznych, który jest emitowany na antenie telewizyjnej Dwójki. Brały w nim udział takie gwiazdy jak Nergal, Natalia Kukulska czy Andrzej Piaseczny.

Tym razem szefowie TVP postanowili przed premierą nowej edycji dokonać przetasowania składu trenerskiego, którego głosy mogą zaważyć o czyimś zwycięstwie lub porażce, czyli de facto o dalszej karierze kogoś w show-biznesie. Jeszcze w zeszłym roku jurorami byli Michał Szpak, Urszula Dudziak, Edyta Górniak oraz duet Tomson i Baron.

Tylko ostatnia para przetrwała zmiany przeprowadzone przez producentów show. Jako pierwszy do usunięcia został wytypowany Michał Szpak. Głośno było o powodach tej decyzji i spekuluje się do dziś, że być może to ze względu na jego wsparcie Strajku Kobiet i krytykę rządu. Pod koniec czerwca swoją decyzję o rezygnacji z programu podała na Instagramie Edyta Górniak. Podobno zdecydowała się na taki krok z uwagi na nadmiar innych projektów, w które się zaangażowała.

W ubiegłą sobotę ruszyła nowa edycja programu z odświeżonym składem trenerskim, ale fani formatu są niepocieszeni. Michał Szpak podzielił się na Instagramie wiadomością w sprawie The Voice.

Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak pierwsze kroki w show-biznesie stawiał dziesięć lat temu, kiedy zgłosił się do programu X-Factor, w którym świetnie sobie poradził. Nie wygrał telewizyjnego show, ale otworzyło mu ono drzwi do wielkiej kariery. Pozycję na scenie ugruntował występem na Eurowizji w 2016 roku, w której z piosenką Color of your life zajął 8. miejsce.

Wokalista oprócz świetnego głosu jest również znany ze swojej wielkiej charyzmy i oryginalnego wizerunku scenicznego, obok którego nie da się przejść obojętnie. Od dziecka lubił się wyróżniać. Indywidualizm i barwną osobowość wyraża między innymi strojem oraz makijażem. Artysta nie daje o sobie zapomnieć i jest uważany za jednego z najbardziej kolorowych ptaków polskiego show-biznesu.

Zasłynął także jako trener w The Voice. W programie wyróżniał się nie tylko stylizacjami, ale także pełnymi emocji i trafnymi ocenami. Wystarczy przypomnieć, że Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji show, był w jego drużynie. Artysta decyzją włodarzy TVP nie pojawi się jednak w kolejnym sezonie. Jego fani, ale też wielbiciele formatu, nie mogą tego przeboleć.

Szpak na Instagramie podzielił się wiadomością SMS w tej sprawie i za nią podziękował:

Dlaczego nie ma Cię człowieku w „The Voice”? Bez Ciebie to nie to samo… – napisał ktoś w SMS-ie

Moje słodkie aniołki miło że tęsknicie. Jeszcze przed nami wiele przygód – obiecał.

Wam także brakuje Michała Szpaka w 12. edycji The Voice of Poland?


Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bez Ciebie Michał nie da się oglądać tego programu. Kurski, aby podnieść oglądalność powtórki robi jedną za drugą, ale ten program nigdy już nie będzie taki fantastyczny jak wtedy, kiedy to Ty zasiadałeś na czrwonym fotelu. Michał jesteś jedyny taki cudowny i wspaniały. Nikt Ci nie dorówna.

  • Gość pisze:

    Michał odkąd nie ma Ciebie w Voice, przestałam oglądać ten program ponieważ przez te cztery edycje czekałam i patrzyłam tylko na Ciebie😘