Michał Szpak dostał SMS w sprawie „The Voice”. Postanowił na niego odpowiedzieć na oczach całej Polski

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak dostał SMS w sprawie The Voice of Poland. Opublikował screen wiadomości, na którą odpowiedział na Instastory.

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych polskich programów muzycznych, który jest emitowany na antenie telewizyjnej Dwójki. Brały w nim udział takie gwiazdy jak Nergal, Natalia Kukulska czy Andrzej Piaseczny.

Tym razem szefowie TVP postanowili przed premierą nowej edycji dokonać przetasowania składu trenerskiego, którego głosy mogą zaważyć o czyimś zwycięstwie lub porażce, czyli de facto o dalszej karierze kogoś w show-biznesie. Jeszcze w zeszłym roku jurorami byli Michał Szpak, Urszula Dudziak, Edyta Górniak oraz duet Tomson i Baron.

Tylko ostatnia para przetrwała zmiany przeprowadzone przez producentów show. Jako pierwszy do usunięcia został wytypowany Michał Szpak. Głośno było o powodach tej decyzji i spekuluje się do dziś, że być może to ze względu na jego wsparcie Strajku Kobiet i krytykę rządu. Pod koniec czerwca swoją decyzję o rezygnacji z programu podała na Instagramie Edyta Górniak. Podobno zdecydowała się na taki krok z uwagi na nadmiar innych projektów, w które się zaangażowała.

W ubiegłą sobotę ruszyła nowa edycja programu z odświeżonym składem trenerskim, ale fani formatu są niepocieszeni. Michał Szpak podzielił się na Instagramie wiadomością w sprawie The Voice.

Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak pierwsze kroki w show-biznesie stawiał dziesięć lat temu, kiedy zgłosił się do programu X-Factor, w którym świetnie sobie poradził. Nie wygrał telewizyjnego show, ale otworzyło mu ono drzwi do wielkiej kariery. Pozycję na scenie ugruntował występem na Eurowizji w 2016 roku, w której z piosenką Color of your life zajął 8. miejsce.

Wokalista oprócz świetnego głosu jest również znany ze swojej wielkiej charyzmy i oryginalnego wizerunku scenicznego, obok którego nie da się przejść obojętnie. Od dziecka lubił się wyróżniać. Indywidualizm i barwną osobowość wyraża między innymi strojem oraz makijażem. Artysta nie daje o sobie zapomnieć i jest uważany za jednego z najbardziej kolorowych ptaków polskiego show-biznesu.

Zasłynął także jako trener w The Voice. W programie wyróżniał się nie tylko stylizacjami, ale także pełnymi emocji i trafnymi ocenami. Wystarczy przypomnieć, że Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji show, był w jego drużynie. Artysta decyzją włodarzy TVP nie pojawi się jednak w kolejnym sezonie. Jego fani, ale też wielbiciele formatu, nie mogą tego przeboleć.

Szpak na Instagramie podzielił się wiadomością SMS w tej sprawie i za nią podziękował:

Dlaczego nie ma Cię człowieku w „The Voice”? Bez Ciebie to nie to samo… – napisał ktoś w SMS-ie

Moje słodkie aniołki miło że tęsknicie. Jeszcze przed nami wiele przygód – obiecał.

Wam także brakuje Michała Szpaka w 12. edycji The Voice of Poland?


Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak pokazał SMS w sprawie The Voice of Poland

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak rozpoczyna wakacje

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN

Komentarze

 • Hania pisze:

  Michała nikt nie jest w stanie zastąpić, trener perfekcyjny w każdym calu brakuje Go jak nikogo nigdy.

 • Gość bbb pisze:

  Szkoda że Michała nie ma w The Voice był świetny .A obecne ,jury,przetrawione do bani.Steczkowska w szorcikach,wychudzona,du..pkę pokazuje ,wybotoksowana a zapomniała że ma prawie 50 tkę.Grzeszczak chude udka i frędzelki tragedia.Łeb nastroszony doczepami jak lwica.Wypowiedzi denne.Michal to był gwiazdą tego programu,piękne kreacje,styl.A do tego świetnie pracował z uczestnikami,sami to potwierdzają.Każdy jego podopieczny dochodził do ścisłego finału.,lub wygrywał.To są fakty,Hejterzy co tu się plują opłacani są przez konkurencję lub osoby prywatne które chcą się zemścić za coś z przeszłości.To nie są opinie ludzi przypadkowych,ten sam styl,słownictwo,wyzwiska,umniejszanie zasług Michała.Ale na próżno.

 • Lilka pisze:

  Michał, to sobowtór mojego męża, dlatego kocham go najbardziej na świecie…

 • Czarnulka pisze:

  Dajmy szansę innym artystom niech też mają możliwość sprawdzić się jako jurorzy rozumiem że brakuje wam Szpaka ale na nim świat się nie kończy😄😘