Szukaj

Zgrabniutki Michał Szpak kusi z Tajlandii prężąc się w samych majteczkach! Fani gwiazdora piszczą z zachwytu! Co za widok!

Michał Szpak klata

Michał Szpak klata

Michał Szpak pozuje w Tajlandii w samych majtkach

Michał Szpak pokazał swoje zdjęcia z Tajlandii. Piosenkarz pozuje w przepięknych okolicznościach przyrody w samych majtkach. Zobacz jaki jest szczuplutki.

Michał Szpak od dawna uchodzi za jednego z najbardziej oryginalnych polskich wokalistów młodego pokolenia. W swoim gatunku kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej właściwie nie ma żadnej konkurencji. W dużej mierze zawdzięcza to szalonym stylizacjom oraz wielce ekscentrycznym wcieleniom. Michał oprócz talentu wokalnego i zamiłowania do kolorowych fatałaszków, przejawia również typowe cechu gwiazdy! Piosenkarz jest bowiem scenicznym ekshibicjonistą.

Szpak wielokrotnie prezentował swoje nagie ciało na instagramie. Artysta jest szalonym Narcyzem scenicznym. Michał uwielbia pokazywać się swoim fanom bez ubrania, czerpiąc z tego ogromną radość.

Potwierdzeniem naszej tezy jest seria jego zdjęć z Tajlandii, w której wokalista zafundował sobie kolejną rozbieraną sesję. Michał zrzucił ponownie ciuszki i pokazał światu swoje boskie szczuplutkie ciało. Szpak pozuje niczym Adonis, prężąc ciało przysłonięte jedynie kusymi majtkami.

Fanki oraz fani Michała na widok jego imponującej budowy oszaleli z zachwytu. Pod nagim zdjęciem swojego idola pojawiło się mnóstwo fantastycznych komentarzy.

Panie Jezus, fajnie

Super fotka Michał

No..i bardzo fajne

Miiiiichał nooo wiesz coooo … gdzie stanik

Moje pierwsze wrażenie Trzy razy WOW

Lady Szpak

Hot, hot, hot

Nooo ujęcie świetne Michał

Michał jesteś cudem Matki Natury

Oj te majtki to masakra

Zobaczcie jak wygląda polski Adonis

 

Michał Szpak narobił sobie wrogów w branży! Jednym gestem obraził całą plejadę gwiazd!

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Edyta Górniak nie będzie zadowolona. Michał Szpak sparodiował jej największy przebój [WIDEO]


Michał Szpak pozuje w Tajlandii w samych majtkach

Michał Szpak pozuje w Tajlandii w samych majtkach

Michał Szpak w Los Angeles wygląda jak Freddie Mercury?

Michał Szpak w Los Angeles wygląda jak Freddie Mercury?

Rozbierana sesja Michała Szpaka

Rozbierana sesja Michała Szpaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×