Szukaj

Michał Szpak wspomina mamę 5 lat po śmierci. Dopiero teraz widać jaką piękną mieli więź. Fani wzruszeni

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak wspomina mamę, która zmarła w 2015 roku. W święta pokazał zdjęcie z dzieciństwa, które rozczuliło jego fanów. Dopiero teraz widać, jak bardzo był zżyty z rodzicielką.

Michał Szpak to jeden z najbarwniejszych wokalistów w naszym kraju. Swoją karierę rozpoczął od udziału w programie X-Factor. To właśnie tam dał się poznać szerszej publiczności. Jego interpretacja przeboju Czesława Niemena Dziwny jest ten świat do dziś uważana jest za jedną z najlepszych w historii. Od tamtej pory artysta nie pozwala o sobie zapomnieć. Ma już ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i wierną grupę fanów w kraju i za granicą, która skrupulatnie śledzi wszystkie jego poczynania.

Od jakiegoś czasu Szpaka możemy regularnie oglądać jako jurora w programie The Voice of Poland. Wielu młodych artystów chce trafić właśnie do jego drużyny i właśnie tam szkolić swoje wokalne umiejętności. Muzyk jest autorem sukcesu Marty Gałuszewskiej, która wygrała The Voice of Poland 8, oraz Krystiana Ochmana, który zwyciężył w ostatniej edycji muzycznego show.

Michał bardzo prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. To właśnie tam publikuje informacje o nowych zawodowych przedsięwzięciach. Chętnie też zdradza ciekawostki ze swojego życia prywatnego. Co jakiś czas publikuje fotografie z bliskimi.

Michał Szpak pokazał zdjęcie z mamą

Michał Szpak w czasie świąt spotkał się z rodziną, jednak wśród nich zabrakło najważniejszej osoby w jego życiu. Mama artysty, pani Grażyna, zmarła 5 lat temu. To właśnie jej zadedykował swój świetnie przyjęty album Byle być sobą. Mówił też, że czuł jej wsparcie podczas występu na Eurowizji, na której zajął wysokie 8. miejsce.

Wokaliście cały czas brakuje obecności rodzicielki. Szczególnie w takie dni jak Wigilia i Boże Narodzenie. W drugi dzień świąt muzykowi zebrało się na wspomnienia. Udostępnił zdjęcie z domowego archiwum, na którym możemy zobaczyć jego ukochaną mamę. Są nie tylko do siebie bardzo podobni, ale widać też, jak silna więź ich łączy.

Wspomnienia #mama – napisał Michał.

Pod postem fani próbowali dodać otuchy swojemu idolowi. Piszą też o jego wielkim podobieństwie do pani Grażyny.

  • Cudowna była. Piękne wspomnienie.
  • Piękne zdjęcie.
  • Tęskno do dziecięcych lat.
  • Dobrze, że są zdjęcia i piękne wspomnienia.
  • Jesteś do niej bardzo podobny.

Michał Szpak odziedziczył po mamie nie tylko urodę, ale też miłość do muzyki. Kobieta śpiewała i grała na gitarze.


Michał Szpak z mamą

Michał Szpak z mamą

Michał Szpak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Michał Szpak - Święta Bożego Narodzenia 2020

Michał Szpak – Święta Bożego Narodzenia 2020

Michał Szpak – Święta Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×