Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?
Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?

Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę...

Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na...

Wreszcie! Thiago Cionek przerwał milczenie i skomentował swój koszmarny błąd. To przez jego samobój Polska przegrała na Mundialu 2018
Wreszcie! Thiago Cionek przerwał milczenie i skomentował swój koszmarny błąd. To przez jego samobój Polska przegrała na Mundialu 2018

Wreszcie! Thiago Cionek przerwał milczenie i skomentował swój koszmarny błąd. To...

Wreszcie! Thiago Cionek przerwał milczenie i skomentował swój...

Fabienne zaszalała z farbą do włosów u fryzjera! Córka Mandaryny idzie w ślady Michała Wiśniewskiego!
Fabienne zaszalała z farbą do włosów u fryzjera! Córka Mandaryny idzie w ślady Michała Wiśniewskiego!

Fabienne zaszalała z farbą do włosów u fryzjera! Córka Mandaryny idzie...

Fabienne zaszalała z farbą do włosów u fryzjera!...

Dziś środa, 20.06.2018

Michał Szpak swoim zachowaniem rozczarował nawet Majkę Jeżowską! „Wierzy, że jest dużo, dużo wyżej”

Majka Jeżowska, Michał Szpak, konflikt


Majka Jeżowska krytykuje Michała Szpaka

Michał Szpak po Eurowizji nabrał wiatru w żagle i wypłynął na szerokie wody polskiego show-biznesu. Majka Sablewska twierdzi nawet, że „Michał skoczył na głęboką wodę i musi pokazać czy umie pływać”. Na razie idzie mu całkiem nieźle – koncert goni koncert, juroruje w The Voice of Poland, a do tego ma platynową płytę na ścianie i kilka nagród w kieszeni. Status gwiazdy sprawił, że Michał podobno nie zauważa obecnych na rynku od lat koleżanek z branży, których pozycja jest niezmiennie silna.

Majka Jeżowska zdradziła, że ostatnio miała okazję grać na tej samej scenie co Michał. Ku zaskoczeniu gwiazdy, Szpak nie przywitał się z nią, gdy mijali się pod sceną:

Kilka tygodni temu grałam koncert w Katowicach, z Michałem.Stałam pod sceną, a on z niej schodził. Nawet nie powiedział „dzień dobry”! Może mnie nie zauważył. Ale to jest coś takiego, że mnie osobę dużo starszą razi w zachowaniu młodego człowieka. Pamiętam, że jak ja wchodziłam do garderoby i zobaczyłam Zdzisławę Sośnicką i Annę Jantar, to przestałam oddychać. Po prostu waliłam czołem przed nimi, choć się przecież nie znałyśmy. Dzisiaj z kolei te młode gwiazdy strasznie szybko wierzą, że są dużo, dużo wyżej i nawet nie patrzą na tych, którzy są dookoła powiedziała Majka w rozmowie z Przeamitnymi.

Coś czujemy, że to było zwykłe przeoczenie. Przecież Michał bardzo lubi starsze panie, zresztą ze wzajemnością 🙂

Michał Szpak w damskich lakierowanych butach ze wstążeczką z sieciówki! Dziewczyny, na pewno je pokochacie!

Michał Szpak i Maria Sadowska walczą ze sobą w „The Voice of Poland”! To nagranie rozgrzało internet do czerwoności! [WIDEO]

Michał Szpak chce wyglądać jak Kim Kardashian? Ostatnia jego stylizacja jest bardzo w stylu celebrytki

Michał Szpak inspiruje się Kim Kardashian?

Michał Szpak zignorował Majkę Jeżowską

Majka Jeżowska- Warsaw Fashion Street 2017

Majka Jeżowska skarży się na Michała Szpaka

Czy Michał Szpak powinien jeszcze raz wystąpić na Eurowizji?Komentarzy: 59


Gość | 21 października 2017, 09:59

Z całym szacunkiem do Pani Majki Jeżowskiej ale to co zrobiła to kompromitacja nie wiem jaki miała w tym cel a le kolejny raz Michał jest szykanowany tym razem przez Panią Majkę. ale wydaje mi się że Pani zapomniała o Opolu 2016 gdzie wraz z innym gwiazdami zbojkotowała wygrana Michał w Grand Prix Złote Opole bo ich wszystkich zazdrość zżera a jak widać Panią Majkę do tej pory i nie może się pogodzić z tym że młodzi ludzie robią kariery to pokazuje zazdrość a że Michałowi idzie choć nie łatwo choćby przez takich ludzi jak Pani Jeżowska. Wstyd Wstyd Pani Maju


Zuzanna Wielik | 20 października 2017, 10:06

Czym się zajmuje tam szmatławym portalu? Pani Majka Jeżowska rozczarowuje od początku swojej kariery ponieważ jej kariera nigdy nie rozbłysła żadną nawet najmniejszą*występuje gdzieś dla dzieci coś tam coś tam sobie dłubie jest kompletnie ale to kompletnie nieznana nikomu poza tym że w Polsce się urodziła w Polsce coś tam sobie dłubie i tyle. Słowo nawet tytule sugeruje że jest wiele innych osób które mają ten samą opinię w tej naświetlony w tym artykuliku kwestii. Widać że Portal ten Portal nie poddaje się i mimo tego że Michał Szpak ma tak wielu wielbicieli jest już tak bardzo uznany w całej europie znany jest w świecie Kochany i uwielbiany i doceniane jest już w Polsce to ten szmatławiec Portal próbuje go zniesławiać i gdzie tylko może kopnąć przynajmniej jednym palcem od prawej stopy. Fani tego artysty już dawno wiedząca myśleć o tym portalu. W przeciwieństwie do zamieszczonych do treści o artyście, Michał Szpak nigdy nie wypowiedziałam się negatywnie o żadnym z portali.


Cała prawda o Jeżowskiej | 20 października 2017, 09:11

Jezowska ma w nosie, czy Szpak powiedział jej dzień dobry, czy nie. Natomiast każdy pretekst jest dobry, żeby publicznie skrytykować Michała, dowalić mu za zwycięstwo w plebiscycie publiczności podczas festiwalu Opole 2016. Nie może przeżyć, że taki młokos wygrał z emerytami polskiej sceny muzycznej. Jest również wściekła za koncert w Katowicach – po Michała występie publiczność zaczęła się rozchodzić, a Jeżowska, która występowała bezpośrednio po nim, śpiewała dla garstki ludzi i to musiało ja bardzo zaboleć. Ona nie ma żadnej legitymacji moralnej, żeby wypowiadać się na temat kultury, bo sama jej nie ma – po ubiegłorocznym zwycięstwie Szpaka w Opolu zamiast wyjść na scenę i pogralutować młodszemu koledze nagrody, poleciała do dziennikarzy wyżalic się, jakie życie jest niesprawiedliwe dla „wielkich gwiazd”. Zazdrość to okropna cecha charakteru, czas pogodzić się z upływem lat, zrobić miejsce młodym na scenie i wspierać ich, a nie obrzucać błotem.


Gość | 20 października 2017, 08:22

Wstyd pani Jeżowska użyła pani nazwiska naprawdę wstyd,napewno nie zauważył za jaką wielką gwiazdę pani się uważa?tak szkalowac młodszego kolegę.


GośćJAREK | 19 października 2017, 23:11

MICHAŁ PIZNIJ WSZYSTKICH TAK W PUSTY ŁEP..ŻE BEDĄ TYDZIEŃ TAŃCZYC BEZ MUZYKI..!!!


Em | 19 października 2017, 22:17

Widać bardzo zależy jej na uznaniu p. Szpaka. Jeżeli jest mi ktoś obojętny to robię swoje i nie mam pretensji o brak uwagi. To dopiero jest brak kultury, takie rozgłaśnianie na wszystkie portale drobny incydent. Jeszcze kata będziecie szukać. Zróbcie coś mądrego a nie dzielcie ludzi. Brawo p. Michale, za zachowanie tych doświadczonych artystów na Opole to tylko splunąć i iść dalej.


Gość | 19 października 2017, 15:26

A ta cała Zuza – autorka tych brednie wyjątkowo nienawidzi Szpaka. Najgorsze oszczerstwa są jej dziełem. Co za perfidna sztuka. Ciekawe, czy codziennie z czystym sumieniem patrzy w lustro. Czy byłoby jej miło czytać o sobie takie bzdury lub o swoich bliskich? Mam nadzieję, że kiedyś tego doświadczy lub odpowie prawnie za krzywdzenie ludzi. Kim jest ta kobieta, która jest tak wredna i złośliwa? Kiedy skończy się nagonka na Szpaka?


Gość | 19 października 2017, 13:35

Czy jest tu może KR opelka zatwardziala milosniczka pana Szpaka


Gość | 19 października 2017, 13:32

On talentem dobre „„?


Gość | 19 października 2017, 10:59

Ta cała francuska gala to jedna wielka porażka.Nuda,nuda i jeszcze raz nuda.Do tego jeszcze ta beznadziejna publika.Te francuskie gwiazdy potraktowały to jak jakis prowincjonalny koncercik.Tam nic do siebie nie pasowało,dawno takiej chały nie widziałam.Jedynymi artystami,którzy podeszli do tego poważnie byli Natalia Schreder i Michał Szpak.Duet z Almą naprawdę dobry.Fani Szpaka nie wiadomo czego oczekiwali?Ża jak zaśpiewa to się żyrandole pourywają?Niech sobie położą lodu na te swoje”konstruktywne”glówki.Gra nie warta świeczki była.Szpak nie ma powodu do wstydu.


Gośćx | 19 października 2017, 06:56

do „muzykanta jednej piosenki”: Wokalista to nie maszyna i jak każdy człowiek ma czasem gorszy dzień, moze nie być w formie. Tez mi się ten występ nie podobał i wyobraź sobie, ze nie tylko mnie bo chyba większosci fanów, ale prawda jest taka, ze Michał śpiewał „tę swoją piosenkę”, a także wiele innych, juz tyle razy, zarówno podczas koncertów, jak i w telewizji podczas różnych wydarzeń, ze co jak co ale udowodnił, ze śpiewać to on potrafi. ocenianie wokalisty na podstawie jednego występu jest niekoniecznie zgodne z rzeczywistością, a co do prostaka to od Szpaka mozna się uczyc kultury.


Gość | 19 października 2017, 06:36

Pani Jeżowska była w czołówce bojkotujących Michała w pamiętnym Opolu. Wtedy jakoś dobre maniery nie przeszkadzały jej zignorować publiczność, która wybrała zwycięzcę, jak również samego laureata. Wypieła się na wszystkich i nie raczyła wyjść do finału. A Michał ma ,,padać na twarz,, jak się wyraziła. Przed kim? Niech sie nie porównuje do Sośbnickiej, bo daleko jej do niej. Ona ma widocznie kompleksy na swoim punkcie. Najpierw niech popatrzy na swoje zachowanie, a potem wytyka komuś!


GośćAle jaja | 19 października 2017, 04:53

Żałosna jest ta kobieta. Artysta schodzi ze sceny i ma sie rozglądać, z kim by się tu przywitać. Nawet z prezydentem nie musiałby się witać, a co dopiero z taką, której nie zna. A ten plotkarski portal, to jest ponizej krytyki.


Pavarotti | 19 października 2017, 02:29

Pani Jeżowska nie może pogodzić się z upływem lat i brakiem zainteresowania dorosłej publiczności. Jedyna piosenka w jej wykonaniu, którą kojarzę to „A ja wolę moją mamę” z 1995r. Kariery nie zrobiła, śpiewa głównie dla przedszkolaków. Nie mam pojęcia dlaczego uważa, że Szpak powinien znać każdą przykurzoną piosenkarkę, zwłaszcza, że śpiewają dla różnych odbiorców. Pani Jeżowska nie znosi Szpaka, a to za sprawą ubiegłorocznego festiwalu w Opolu, gdzie pan Michał zdobył Grand Prix Publiczności „Złote Opole” – piosenkarze występujący podczas tego koncertu zbojkotowali zwycięzcę, bo nie mogli pogodzić się z wygraną Szpaka. Zapomnieli tylko, że to była nagroda od publiczności i telewidzów i to oni za swoje pieniądze zadecydowali, że najwyższa pora odsunąć starych wyjadaczy, bo ile lat można słuchać w Opolu na okrągło tego samego np.Rodowicz z Małgośką. Pierwszą osobą, która poleciała na skargę do dziennikarzy, żeby się wyżalić, byla wtedy pani Jeżowska. A podczas wywiadu udzielonego Przeambitnym zapomniała wspomnieć, że pan Szpak po koncercie w Katowicach powiedział do zgromadzonej publiczności, że bardzo przeprasza, ale nie może zostać dłuzej na rozdawaniu autografów, bo spieszy się do Rybnika na próbę z tamtejszą orkiestrą dętą. Krytykowanie po raz kolejny swojego kolegi po fachu w mediach, czyli nasr… do własnego gniazda, świadczy o złej woli, wybujałym ego i wrednym charakterze. Pani Majko, proszę przestaś się ośmieszać i zanim zacznie pani wymagać kultury od innych, proszę zacząć najpierw od siebie. Ma pani teraz swoje 5 minut, i mam nadzieję, że one się wkrótce odbiją pani czkawką, czego gorąco pani życzę


Gość | 19 października 2017, 01:47

Zadziera nochala pedzio, kobiet nie widzi…


"muzykant" jedej piosenki | 19 października 2017, 01:45

To prostak. Wyżej sr… niż d…pę ma. Majka ma rację z niego taki artysta jak z niej zakonnica. 14 października byłam w Teatrze Wielkim na gali French Touch La belle vie 2017 i spiewał tam tą swoją piosenkę beznadziejnie, a na końcu poprostu tak fałszował aż skrzeczał jak opierzona kura . Wydzierał się również w duecie z Almą którą próbował zakrzyczec jakby chciał pkazać wyższośc nad jej głosem, delikatną i subtelną piosenkarką , która wczesniej brała udział w Eurowiizji.


sybilia | 18 października 2017, 23:02

Dochodzę do wniosku pani Maju że zrobiło sie pani przykro,ale mówić to publicznie?przesada pokazała pani brak klasy bo myslę że Michał po prostu pani nie zauważył i tyle po cóż robic z igły widły?może nie poznał ?zrobił się z tego news dnia to trochę żenujące prawda?a jesli to prawda to obydwoje strzeliliscie gafę,pani zachowanie jest poprawne?trzeba było przemilczec i tyle niby pani starsza doswiadczona i co?ja też pani nie poznałam i mam się jak czuć?naprawdę żenująca jest ta pani wypowiedz nie powinna pani użyć nazwiska tylko powiedziec ogulnikowo nie pani kwestią jest oceniac cay komus woda sodowa do głowy uderzyła czy też nie,aby to wiedziec trzeba dobrze kogos znac i znalesc kilka takich sytuacji a nie jedną głupotę i robic z igły widły ogłaszając to publicznie.Chyba że chce pani wzbudzić niezdrowe zainteresowanie.Jednym słowem nie podoba mi się to co pani zrobiła i tyle,można to było zrobić inaczej zbyt wielkie mniemanie o sobie troszkę pokory by się przydało.


Raff | 18 października 2017, 22:48

Infantylna kobieta. W dodatku chyba promuje się kosztem Szpaka. Nie jestem jego fanem ale bez przesady Majka, nie każdy musi ci pokłony robić.


Gość | 18 października 2017, 22:34

Niesamowity, zaczarowany recital Michała Szpaka w Warszawie w Palladium wczoraj.
A czy pani Majka Jeżowska przeprosiła za zachowanie w stosunku do Michała w Opolu 2016?Kultura wymaga pogratulować osobie wygranej,tym bardziej człowiek dojrzały powinien ją mieć i dawać przykład młodszym.


Gość | 18 października 2017, 22:10

Pani Majko brak słów…. wstyd …żal mi Pani 🙁 Miałam Panią w pamięci jako sympatyczną,uśmiechniętą kobietę,śpiewająca wesołe piosenki dla dzieci. Moja córeczka chętnie nuciła Pani przeboje. I tak powinno pozostać. A tu taka wtopa z Pani strony. W tym wywiadzie sama Pani nie poznałam, a co dopiero Michał w okularach 🙁


Gość | 18 października 2017, 22:01

Pani Majko brak słów…. wstyd …żal mi Pani 🙁


Gość | 18 października 2017, 21:02

Michał ma bardzo duży szacunek do osób starszych i artystów, ktorzy byli przed nim, a ze nie zauważył raz Pani Jezowskiej to tragedia się nie stała, chyba że Majka jest zazdrosna, bo ona do dzisiaj nie zrobiła takiej kariery, gdyby choć trochę bliżej poznała Michała to nigdy by takiej opinii nie wyraziła, a Wy poniżej krytyki wypisujecie bzdury wymyślając i snujĄc durne wnioski, brawo – macie przynajmniej populArność, bo Szpak to gorące nazwisko, tylko dzięki swojemu talentowi i charyxmie


Gość | 18 października 2017, 20:23

Słońce nie przestanie świecić, choć M. Jeżowską razi Jego blask. Taka różnica między Michałem Szpakiem a Marią Jeżowską. Michał jest talentem jednym na milion. Jeżowskich było, jest i będzie mnóstwo. Michał obroni się talentem przed zawistnymi ludźmi pokroju Marii Jeżowskiej. A czy ktoś zwrócił uwagę na mowę ciała pani Jeżowskiej? Jak intensywnie pocierała nos przy wypowiedzi na temat Michała Szpaka ? Ciekawi was, co to oznacza? Kiedy kłamiesz, szybciej płynie krew, nos swędzi, czujesz potrzebę dotknąć, potrzeć. Reakcję Jeżowskiej można pokazywać na szkoleniach z mowy ciała.


KM | 18 października 2017, 20:20

To Pani Jeżowska dała plamy swoją wypowiedzią. Okazała się kobietą bez klasy. Ale cel osiągneła. Poratale tylko o tym piszą. No i mają wejścia. Nie ma to jak młodszemu pokoleniu dokopać, ja taka szlachetna, a oni tacy be! Efekt odwrotyny, bo tylko się ta pani ośmieszyła. Portal w obrzydliwy sposób zmanipulował zdjęcie. I można śmiało powiedzieć, że nawet kanalia tak by nie zrobiła.


Gość | 18 października 2017, 20:19

Ojoj jak bidulka niedoceniona. Wstyd tak skarżyć się w mediach. Myślałam , że ma Pani więcej klasy.


Gość | 18 października 2017, 20:11

Jastrząb Post to co to za foty ? Michał nigdy nikogo nie obraża a to że nie przywitał się z Panią Majką to nie zbrodnia.Ona to dopiero zachowała się karygodnie w Opolu ! A te zdjęcia są zmanipulowane,Jastrząb jesteście śmieszni ! Michał ma szacunek do ws,ystkich a nie tylko dla starszych !!!


Victoria | 18 października 2017, 20:06

Kim jest Pani Jeżowska? Przebrzmiałą gwiazdą dwóch przebojów dla dzieci, których w zasadzie nikt nie chciał słuchać, zawsze przebrana w kolorowe kiecki. A to porównanie siebie do artystek jakimi są/były Zdzisława Sośnicka i Anna Jantar jest śmieszne! Pani Jeżowska nie ma prawa się do nich porównywać!
„Liczny fanklub” pani Majki zrzesza … 17 osób! Także potężna armia.


Gość | 18 października 2017, 19:38

Bardzo brzydko zmanipulowane zdjęcie.Dajcie wreszcie spokój temu chłopakowi.


Gośćenter | 18 października 2017, 18:52

Szpak obleśny,śliski typ.Ani to para do dziewczyny, ani do chłopaka


jana | 18 października 2017, 17:29

Michał Szpak , Był , Jest i Będzie w pamięci wielu Ludzi , nawet , jak zakończy , kiedyś karierę. Bardzo dużo osiągną , swoja ciężką pracą. Pani Jeżowska , niczego nie osiągnęła,No , Cóż , starość, , brak sławy , pieniędzy , często wywołuje złośliwość , chamstwo , zazdrość.A , nazywanie tej osoby ; Diwą ; To Potężna Obraza pozostałych ARTYSTÓW, jej pokolenia , jak i obecnego.


Gość | 18 października 2017, 17:28

A ten złośliwy tekst o starszych paniach powinniście sobie darować.
Widocznie nie wszystkie starsze Panie lubi skoro jedną zignorował. Hahaha


Gość | 18 października 2017, 17:26

Jastrząb Post co to wogole za zdjecie. Ktoś powinien za to foto Michała beknąć. Wstyd.


Gośćx | 18 października 2017, 17:22

i jeszcze ten tekst „mam problem z młodymi ludźmi, którzy za szybko robią karierę”. To mówi o tej kobiecie wszystko. co w tym złego, ze ktos robi szybko karierę, ze komus sie wiedzie, tylko się cieszyc! Ale to potrafia tylko ludzie, którzy sami są szczęsliwi, którzy nie zazdroszczą innym, a zamiast tego potrafią wziąć własne życie w swoje ręce i zrobic tak by było dobrze. Ta kobieta natomiast jedyne co potrafi to krytykowac innych, tylko dlatego, ze w jej mniemaniu ktos za szybko robi karierę. To znaczy tylko tyle, ze ma talent i cięzko pracuje. I oby tak dalej, oby jak najwiecej młodych ludzi robiło kariery jak najszybciej. Obysmy mieli jak najwiecej utalentowanych Polaków, fajnych ludzi, mających cos do zaoferowania i oby nie mieli rzucanych kłod pod nogi, tak jak ma Michał od samego poczatku.


Meg | 18 października 2017, 17:17

Napiszę krótko ,tym wywiadem pokazała Pani niestety brak klasy.


Gośćx | 18 października 2017, 17:14

Na pewno jej nie zauważył, tym bardziej ze miała okulary przeciwsłoneczne, ale oczywiscie najlepiej wyciagnąć od razu tak daleko idące wnioski..strasznie wysokie mniemanie o sobie i wielka zawiść. To co tutaj jest to tylko fragment jej wypowiedzi, oprócz tego co wyżej zacytowane, całkowicie umniejszyła sukces jaki Michał osiągnął, zasugerowała jakoby wszystko spadło mu z nieba, tylko dlatego, ze pojawił się w tv. Tymczasem po x factorze owszem, na początku był szał i wielkie zainteresowanie, ale krótko to trwało, potem przyszedł czas na weryfikację, potem zapomnienie na długi czas, Michał dopiero ciężką pracą wszystko odbudował. Przez te około 6 lat od x factora moze się poszczycic na prawde imponująca karierą. Jak na tak stosunkowo krótki czas osiągnął bardzo duzo. Mnóstwo nagród w tym najbardziej prestizowe w Opolu, platynowa płyta, potrójna platyna za jeden singiel, za drugi złoto, Eurowizja i wysokie miejsce, mnóstwo koncertów, zagraniczne fancluby, które jeżdża za nim po Polsce..cała wypowiedź Pani Jeżowskiej obnażyła jak zawistną jest kobietą, zresztą juz w Opolu w zeszłym roku dała temu wyraz, teraz to tylko potwierdziła


Gość | 18 października 2017, 17:11

Zawiść przez kobietę przemawia za Opole i za całokształt,Michał ,młody chłopak ,a przez te parę lat ,zrobił więcej niż ona przez 40.


Anonim | 18 października 2017, 17:08

Nawet Majkę Jeżowską.Na pewno ,jej nie zauważył.Kto jak kto ale Michał,szanuje wszystkich nawet tych, którzy Jego nie szanują.Tyczy się to właśnie ,tej” kulturalnej” Pani między innymi, która zbojkotowała wygraną Michała w Opolu i jeszcze ,śmie się żalić mediom ,że Michał nie powiedział jej dzień dobry.Co za zakłamana i perfidna kobieta.Robi koło siebie szum ,bo wszyscy już o gwiazdce jednego przeboju zapomnieli.


Gość | 18 października 2017, 16:57

teraz żale że niby Michał pomija innych artystów, ale dlaczego nie było takich artykółów, gdy to nie zauważono Michała, zbojkotowano i znieważono za wygraną w Opolu. Dlaczego wówczas nikt nie pisał o niestosownym zachowaniu tych zacnych i wspaniałych artystów wobec młodego artysty? Jak dla mnie to Michał nie pozanał lub nie widział jej i tyle, a Ja sama przeszłabym koło mniej i nie wiedziałabym kto to, zaś Michała wypatrzę z daleka bo to jest ktoś!


Gość | 18 października 2017, 16:51

Komentarze niektórych fanek Szpaka,nie tylko tutaj,są wyjątkowo chamskie,co mnie nie dziwi,bo są one z tego znane.Czy te kobiety wykażą się kiedykolwiek rozumem i rozsądkiem?Czy nie można napisac krytycznego komentarza,żeby nie wyglądał jak by go pisał najgorszy hejter?Chcecie,żeby Michała nie obrażano,a w drugą stronę to nie działa?Jesteście żałosne.Wstyd przynosicie swojemu idolowi.Piszcie,krytykujcie,ale żeby to nie było bla bla bla na poziomie gimbazy.


GośćJolka | 18 października 2017, 16:49

Myślę, że albo nie zuwazył, albo nie poznał. Ja Pamietam, ale ze mną pracują ludzie w wieku Michała i jak powiedziałam o tej sytuacji to pytali sie mnie : a kto to taki:


Rozczarowana | 18 października 2017, 16:37

A ja miałam nadzieję że Jastrząb Post będzie bardziej obiektywny i z klasą… No cóż … Jak widać nagonka na Michała trwa dalej ,”gwiazdy” polskiej sceny czują się niechciane i zapomniane no to trzeba pomyje na chlopaczynę wylać i przy okazji zabłyszczeć na portalach typu pudelek … Pani Jeżowska to żadna gwiazda i jej wypowiedź to jedna wielka kompromitacja dla niej ! Wstyd i hańba !


Gość | 18 października 2017, 16:36

Ile tych portali będzie jeszcze roztrząsać o Michale jakąś głupią plotkę. Może ciekawszym tematem byłoby jaki Michał dał wczoraj koncert w Warszawie. Jakie show pokazał godne światowego Artysty. Ile ludzi wzruszył i ile fanów na niego czekało, bo go kocha naprawdę. A tu co zazdrość niestety małoznanego hmmm artysty.


Zbulwersowana | 18 października 2017, 16:19

Kto wie czy ten wywiad i pytanie to „USTAWKA”. e w programie Przecież, jurorem Voice of Kids jest Dawid Kwiatkowski i to o Jego jurorowanie należało zapytać, a nie wymyślać żale do Pana Szpaka. Pani Jeżowska niech pomyśli, już czas, że nie wyróżnia się spośród innych kobiet w tym wieku. Wokalistki A. Jantar czy Z. Sośnicka były wyjątkowo atrakcyjne i bardzo charakterystyczne do tego wówczas też i młode. Mam jeszcze pytanie z ABC Grzeczność na co dzień p. Kamyczka, czy naprawdę wypada by młody człowiek zaczepiał stojąco tyłem osobę, bo chce się przywitać. Uznałabym to wręcz za nietakt.


Gość | 18 października 2017, 16:04

To teraz Majka ma swoje 5 minut dzięki Michałowi, a co do tego że nie powiedział jej dzień dobry to widocznie jej nie zauważył gdyż się spieszył na próbę do koncertu. Michał zawsze odnosi się z szacunkiem do innych i nie wierzę w to,że nie zwrócił na nią uwagi bo uważa się za gwiazdę.


Gość | 18 października 2017, 15:50

No to sie znowu jezowska popisała, latać do prasy i skarzyć się ,ze wielmożną jasnie panią Michał nie zauważył, wśród tłumu ludzi hahaha. Z tego co wiem to po koncercie spieszył się bo jechał do innego miasta na próby przed innym koncertem, po drugie moze Michał ma szpaczy wzrok a nie sokoli, po trzecie nie jest pani kims wyróżniającym sie, po czwarte kultury to moze sie pani uczyć od Michała po tej aferze którą odwaliła pani na Festiwalu w Opolu 2016 gdy Michał wygrał. Pani była wśród tych osób co sie najbardziej piekliły bo uważały że z racji wieku im sie należy nagroda, zachowała sie pani wraz wiadomo z kim chamsko wrednie bez żadnej kultury, a teraz pani oczekuje szacunku. Pierwsze to pani powinna przeprosić za swoje zachowanie, bo majac tyle lat jeszcze nie nauczyła sie pani co to kultura i dobre wychowanie. Przestałam być pani fanką, do tej pory puszczałam dzieciom płytę z pani piosenkami, teraz widząc tak straszną zawiść wobec młodego człowieka, wyrzucam wszytkie pani płyty.


Gość | 18 października 2017, 15:48

Dajcie spokój. To biedna, stara, zakompleksiona kobieta. Zawsze była synonimem szmiry i obciachu. Ktoś ją wreszcie zagadnął, to zabulgotała. Typowa sąsiadka, babcia z blokowiska, której sąsiad nastolatek nie powiedział dzień dobry.


Gość | 18 października 2017, 15:42

CO MA WSPÓLNEGO ‚NIEDORASTANIE’ PANI JEŻOWSKIEJ DO CZYICHKOLWIEK PIĘT ” (CO TO W OGÓLE ZA KONSTRUKCJA?) Z ŻENUJĄCYM GWIAZDORZENIEM NIEJAKIEGO SZPAKA – artysty,KTÓREMU NAPRAWDĘ ODWALIŁO? ŻE NIBY WOBEC JEDNYCH, KTÓRZY DORASTAJĄ NALEŻY BYĆ SZARMANCKIM, , A WOBEC TYCH, KTÓRZY ‚NIE DORASTAJĄ’ MOŻNA BYĆ CHAMEM??? PANIE FANKI NAPRAWDĘ BALANSUJĄ JUŻ NA GRANICY ŻENADY I ŚMIESZNOŚCI 🙁 KIEDYŚ, JAK JUŻ WYROŚNIECIE Z TEJ INFANTYLNEJ MIŁOŚCI DO IDOLA, BĘDZIE WAM ZWYCZAJNIE WSTYD! GWARANTUJĘ … TA GWIAZDA JEDNEGO ‚HICIORA’ STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ IRYTUJĄCA…A TERAZ TYLKO SIĘ NIE POZABIJAJCIE, KRYTYKUJĄC MNIE ZA TEN WPIS (HEHE) BLE BLE BLE …..


Gość YYY | 18 października 2017, 15:41

Niech się ta dzidzia piernik zastanowi co gada, a może jak tak waliła czołem przed starszymi koleżankami to sobie coś uszkodziła, a może na zbyt długo wstrzymywała oddech na ich widok i skutki niedotlenienia są widoczne do dziś ? A może zazdrości że jest już przebrzmiałą, przykurzoną panią „artystką” a szczególnie ją boli że nikt już nie chce jej autografów ani robić sobie z nią zdjęć a do Michała trudno się dopchać bo kolejki długie jak za pralkami w PRL-u? By się ta starsza pani wstydziła . Może niech jakiś hicior nagra to o sobie przypomni a nie szuka poklasku opowiadając bzdury o mega utalentowanym, uwielbianym przez fanów wokaliście , który ma tysiące oddanych fanów w przeciwieństwie do pani M.Jeżowskiej.


Sandał | 18 października 2017, 15:27

Akurat ten gościu to zawsze mówi dzień dobry więc przepraszam ale może nie zauważył albo nie chciał. Ale ma kobieta problem następnym razem niech Szpaku ją klepnie w plecy i powie hejka Majka może wtedy będziecie mieli o czym pisac


Ela | 18 października 2017, 15:24

Następna diva której trzeba się kłaniać


DaruśGość | 18 października 2017, 15:22

Może jej po prostu nie lubi nie pomyślała


Gość | 18 października 2017, 15:20

Szkoda ze ta pani rząda przywitania od znanych ludzi. Byłem niedawno z dzieckiem na jej koncercie i powiedziałem dzień dobry a ona mnie zmierzyła wzrokiem jakbym jej coś zrobil i oczywiście nieodpowiedziała


Tratata | 18 października 2017, 15:18

No ale Majka i pani Sosnicka to prawie rowiesniczki a gdzie tam Michał do Majki jezowskiej. Zresztą w Opolu jakoś nie umiała mu pogratulować a teraz rząda dzień dobry niech się w czoło stuknie


Gość | 18 października 2017, 15:16

Ta pani do pięt nie dorosła sosnickiej czy jantar i żadna z niej gwiazda lecz dziecięca piesniarka a szpak może nieskumal ze to pani od „ a ja kocham moja mamę” ?


Gość | 18 października 2017, 13:35

Pani Maju, proszę nie porównywać się do p. Sosnickiej ani w/w


Gość | 18 października 2017, 13:23

Za to zdjęcie które zamieściliście na samej górze, powinniście odpowiedzieć JASTRZAB POST


Gość | 18 października 2017, 13:05

Leci pani z tym skarżąc się do mediów, że takie zlekceważenie panią spotkało a ta obok blondynka skądś tam znana potakuje gorliwie kiwając głową, co ma znaczyć że ci młodzi to takie chamy teraz są. Proszę sobie przypomnieć Opole jak nikt z Was polskich zasłużonych piosenkarzy nie wyszedł ze Szpakiem na scenę kiedy odbierał nagrodę. To było naprawdę obrzydliwe.


Gość | 18 października 2017, 12:55

Trzeba się było samej przywitać jeżeli nie zauważył bo pewnie tak było a nie wyciągać takie wnioski. Ego jak Pałac Kultury pani Maju.


Gość | 18 października 2017, 12:54

ZAMIESZCZAM CYTAT’DLA PANI JEŻOWSKIEJ I JASTRZAB POST :Afera w Opolu. Upokorzeni artyści zbojkotowali Szpaka. Dezaprobatę szczególnie było widać po Majce Jeżowskie’

Cz


Dodaj komentarz
×