Szukaj

Michał Szpak spędził upojną noc ze swoją drugą połówką! Mamy zdjęcie, na którym dokładnie widać, co tam się działo! Oj, było gorąco!

Michał Szpak pochwalił się fotką zrobiona po upojnej nocy spędzonej w towarzystwie swojej przyjaciółki Pauliny Biernat. Z fotografii można wywnioskować, że zabawa była przednia!

Michał Szpak i Paulina Biernat

Michał Szpak wczoraj pochwalił się zmysłowym zdjęciem ze swoją roztańczoną koleżanką Pauliną Biernat, z którą połączył ich wspólny udział w Tańcu z gwiazdami. Od tego czasu media plotkarskie często sugerowały, że zmysłowa tancerka ma ognisty romans z niepokornym wokalistą. Para jednak nigdy nie skomentowała tych absurdalnych plotek, wręcz odwrotnie – oboje bardzo często nadal publikują wspólne gorące fotki.

Sam Michał często podkreśla, że z Pauliną łączy go wielka przyjaźń oraz życiowe szaleństwo. Mają na swoim koncie mnóstwo przygód, o których mogliby napisać wspólną książkę:

 Głupot, których razem popełniliśmy było dużo począwszy od uciekania z hoteli, skakaliśmy na bungee. Wszystkie pieniądze, które mieliśmy przeznaczone na wakacje zostały utopione, bo Paulina stwierdziła, że chce iść na plażę wykutą w skale, po czym przyszła większa fala i Paula niestety nie zdążyła zanurkować, a i tak było cudnie. Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Michał postanowił zaspokoić wielką ciekawość swoich fanów oraz fanek. Z całą pewnością wszyscy czekają na wieści, jak minęła mu noc z Pauliną oraz co dokładnie się działo podczas upojnej letniej imprezki. Szpak wkleił zdjęcie, które wyjaśnia całą zagadkę. Dokładnie widać jak skończyło się szalone party z Biernat. Na ślicznej fotografii jaka pojawiła się w sieci w środku nocy, widzimy rozrzucone zdarte szpilki tancerki, popielniczkę pełną petów, szklanki z drinkami oraz kieliszki. Jest również damska torebka oraz słuchawki do komórki.

Z pewnością było gorąco!

View this post on Instagram

#nomakeup #cheers #happybirthday

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×