Szukaj

Michał Szpak spędził upojną noc ze swoją drugą połówką! Mamy zdjęcie, na którym dokładnie widać, co tam się działo! Oj, było gorąco!

Michał Szpak i Paulina Biernat

Michał Szpak pochwalił się fotką zrobiona po upojnej nocy spędzonej w towarzystwie swojej przyjaciółki Pauliny Biernat. Z fotografii można wywnioskować, że zabawa była przednia!

Michał Szpak wczoraj pochwalił się zmysłowym zdjęciem ze swoją roztańczoną koleżanką Pauliną Biernat, z którą połączył ich wspólny udział w Tańcu z gwiazdami. Od tego czasu media plotkarskie często sugerowały, że zmysłowa tancerka ma ognisty romans z niepokornym wokalistą. Para jednak nigdy nie skomentowała tych absurdalnych plotek, wręcz odwrotnie – oboje bardzo często nadal publikują wspólne gorące fotki.

Sam Michał często podkreśla, że z Pauliną łączy go wielka przyjaźń oraz życiowe szaleństwo. Mają na swoim koncie mnóstwo przygód, o których mogliby napisać wspólną książkę:

 Głupot, których razem popełniliśmy było dużo począwszy od uciekania z hoteli, skakaliśmy na bungee. Wszystkie pieniądze, które mieliśmy przeznaczone na wakacje zostały utopione, bo Paulina stwierdziła, że chce iść na plażę wykutą w skale, po czym przyszła większa fala i Paula niestety nie zdążyła zanurkować, a i tak było cudnie. Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Michał postanowił zaspokoić wielką ciekawość swoich fanów oraz fanek. Z całą pewnością wszyscy czekają na wieści, jak minęła mu noc z Pauliną oraz co dokładnie się działo podczas upojnej letniej imprezki. Szpak wkleił zdjęcie, które wyjaśnia całą zagadkę. Dokładnie widać jak skończyło się szalone party z Biernat. Na ślicznej fotografii jaka pojawiła się w sieci w środku nocy, widzimy rozrzucone zdarte szpilki tancerki, popielniczkę pełną petów, szklanki z drinkami oraz kieliszki. Jest również damska torebka oraz słuchawki do komórki.

Z pewnością było gorąco!

View this post on Instagram

#nomakeup #cheers #happybirthday

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Michał Szpak wtulony do Pauliny Biernat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×