Szukaj

ODWAŻNIE! Michał Szpak ostro zbojkotował kandydata na prezydenta! Ośmieszył go do granic możliwości!

Michał Szpak wybory

Michał Szpak nie popiera Patryka Jakiego?

Wybory na prezydenta Warszawy budzą ogromne emocje, szczególnie wśród samych zainteresowanych. Nie jest tajemnicą, że polska polityka w ostatnich latach stała się prawdziwym cyrkiem na kółkach (to znaczy, bardziej niż wcześniej), a państwo mocno odczuło ten rozłam. Gwiazdy również nie są obojętne na to, co dzieje się w kraju. Wystarczy spojrzeć na frekwencję podczas Czarnego Protestu czy zgromadzeń pod Sejmem, by zorientować się, że uważnie śledzą doniesienia ze świata rodzimej polityki. Michał Szpak nie jest w tym wypadku niechlubnym wyjątkiem.

Artysta ma ogromny posłuch u swoich fanów, nic więc dziwnego, że interesują się jego poglądami również w kwestiach związanych z polityką. Dzięki InstaStory wiemy już na pewno, na kogo Szpak raczej nie zamierza głosować.

Na profilu Michała pojawiło się zdjęcie zdewastowanego plakatu wyborczego Patryka Jakiegopolityka PiS-u, który stara się o urząd w stolicy. Przy pomocy farby w sprayu ktoś bardzo dosadnie wyraził swoją dezaprobatę związaną z postępowaniem Jakiego publikując mocne hasła. Wygląda na to, że Michał podziela te poglądy, bo udostępniając zdjęcie na swoim InstaStory, napisał krótko:

Tyle w temacie. I <3 Warsaw

Dodajmy, że Patryk Jaki jest mocnym jednym  faworytów do zwycięstwa:

Według sondażu w pierwszej turze wyborów 42,2 proc. warszawiaków chce oddać swój głos na Rafała Trzaskowskiego. Patryk Jaki może liczyć na 32,7 proc. poparcia. Na trzecim miejscu znalazł się Andrzej Rozenek z poparciem na poziomie 4,9 proc – czytamy na Onet.pl.

Lubicie wiedzieć na kogo głosują (lub nie głosują) wasi idole? Michał zapewne wybierze się na wybory, na jego fanów bez wątpienia także można liczyć. A wy? Wybieracie się?

Michał Szpak wspomina mamę. Po jej śmierci stał się inną osobą. Łzy płyną po policzkach

Syn Michaela Jacksona o tajnym spotkaniu z Michałem Szpakiem i romansie z Paulą Tumalą! Ale się rozgadał [WIDEO]

Michał Szpak o mało nie eksplodował po słowach Kuby Wojewódzkiego! Oto, co mu powiedział [WIDEO]


Czy interesujesz się polityką?

×