Szukaj

Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak oszalał na widok skórzanego kombinezonu Oli Kot. Gdy tylko zobaczył strój dziennikarki Eska TV natychmiast zaproponował jej zamianę.

Michał Szpak nie zastanawia się długo nad tym, czy ubrania, które nosi pochodzą z damskich czy męskich kolekcji. Gwiazdor po prostu zakłada to, co mu się w danym momencie podoba. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać go w ciuchach, na punkcie których oszalały tysiące kobiet. Wszystko dzięki filigranowym gabarytom przystojniaka z Jasła, który potrafi na siłowni wyciskać sztangę niemalże tak samo spektakularnie jak Mariusz Pudzianowski.

Ostatnio piosenkarz uczestniczył w konferencji promującej Polsat Superhit Festiwal 2019. Szpak na spotkaniu z dziennikarzami wystąpił w rudym sweterku z pomponikami, dżinsach i kosmicznych kozakach. Chociaż wyglądał jak jedna z muz legendarnego Jeana Paula Gaultier, szybko stwierdził, że został przyćmiony przez jedną ze swoich koleżanek dziennikarek.

Szpak oszalał na widok skórzanego kombinezonu Oli Kot, o czym powiedział jej w wywiadzie dla Eski:

No, kochana, szczerze mówiąc, zdarłbym ci ten kombinezon z ciała, ale myślę, że nie chciałabyś się pokazać w tym momencie nago, bo jest dość zimno, ale stylóweczka jest taka, że jak ją zobaczyłem pierwszy raz, to mówię:”Dlaczego ja jej dzisiaj nie mam na konferencji!?

Błyskotliwa Ola nie poczuła się skrępowana niecodzienną ofertą Szpaka, o jakiej marzą tabuny jego fanek. Dziennikarka odparła, że chętnie zamieni się z nim na ciuchy jak tylko skończą wywiad.

Niestety plan nie wypalił, ale na otarcie łez mamy dla Michała prezent – przygotowaliśmy fotomontaż dzięki któremu może zobaczyć, jak wyglądałby w zmysłowym wdzianku seksowej Oli. To, co? Strój na Sopot wybrany? 🙂

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!


Fotomontaż: Michał Szpak w skórzanym kombinezonie Oli Kot

Fotomontaż: Michał Szpak w skórzanym kombinezonie Oli Kot

Ola Kot na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Ola Kot na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Ola Kot na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Ola Kot na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×