„Spodziewałem się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił Michał”. Szpak przeszedł samego siebie. Bez reszty poświecił się dla przyjaciela

Gest Michała Szpaka

Gest Michała Szpaka

Michał Szpak nie przeszedł obojętnie wobec tragedii swojego przyjaciela. To, co dla niego zrobił, pokazuje, jakie ma wielkie serce.

Michał Szpak jest artystą jedynym w swoim rodzaju. Oprócz wspaniałego głosu wyróżnia się także swoimi scenicznymi stylizacjami. To jedna z najoryginalniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął od występów w programie X-Factor. Mimo że nie udało mu się wygrać, bo zajął drugie miejsce, to świetnie wykorzystał zdobytą popularność. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie trzecie najwyższe w historii Polski, ósme miejsce.

Michał Szpak oprócz tego, że jest wielkim artystą, jest także osobą, dla której więzi rodzinne znaczą wiele. Wielokrotnie mówił o tym w wywiadach. Jeśli chodzi o rodziców wokalisty, to jego mama zdecydowała się wyjechać za granicę, kiedy miał zaledwie 10 lat. Samotnie wychowywał go ojciec. Michał wyrósł na ciepłego i oddanego bliskim człowieka. Wielkie znaczenie mają dla niego nie tylko rodzina, ale i przyjaciele. Bardzo się o nich troszczy i zawsze jest obok, gdy tego potrzebują.

Co Michał Szpak zrobił dla przyjaciela, Norberta Dąbka?

Norbert Dąbek to biznesmen, który zjechał cały świat, ma sporo kontaktów w show-biznesie, znany jest z udziału w akcjach charytatywnych. Prywatnie jest przyjacielem Michała Szpaka. To właśnie on pokazał na Instagramie, jakie wielkie serce ma popularny wokalista.

Kiedyś słyszałem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Innym razem, że wtedy, kiedy odnosi się sukces. A może prawdziwy przyjaciel, to ten, który towarzyszy nam w różnych momentach? – zaczął wpis.

Potem opisał swoją stratę – na drugą stronę tęczy przeszedł jego pupil Iwor, a Michał Szpak postanowił pocieszyć przyjaciela.

Po stracie Iworka trudno się jest pozbierać, tym bardziej, że umarł mi na rękach i daję słowo, spodziewałbym się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił dla mnie Michał. Wsiadł w samochód i przyjechał do mnie z prezentem…

Wokalistka podarował Norbertowi pieska, który wypełnił pustkę po wcześniejszym zwierzątku. Szpak nie mógł trafić lepiej.

Od wczoraj mam nową miłość. Poznajcie Hugo. Łzy tęsknoty za Iworem przeplatają się ze łzami wzruszenia, że Michał zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie. Spojrzałem na ten cud natury, wziąłem na ręce i od razu pokochałem.

Nie wiem co mam powiedzieć. Trochę mnie zatkało. Dziękuję – napisał Norbert.

Wspaniały gest Michała nie przeszedł niezauważony. Internauci docenili wielkie serce Szpaka. Taki przyjaciel jak on, to skarb.


Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska

Komentarze

 • Wega pisze:

  Młody człowiek i wielokrotnie już pokazał ile ma empatii, serca do ludzi… Inteligentny, zdolny i nigdy nie wyraża się źle o innych artystach, ludziach, którzy go hejtują… Oryginalny ma styl i to jest fajne, wyraża siebie a ci, co mają problem z zaakceptowaniem jego inności, to ich problem… Wspaniały głos… Fajny człowiek… A niespodzianka dla przyjaciela? – super, pokazał, ze słowo przyjaciel, to nie tylko puste słowo, a realny czyn… Pieseczek przecudny🐕🐕🐕

 • Karolinka pisze:

  Michał jesteś spoko,rób swoje
  Nie czytaj tych hejtow.
  Są tacy co o sobie nie mogą powiedzieć nic dobrego to się wyzywają na innych.
  Nic sami nie zrobią.👍👍

 • GośćE pisze:

  Polski Cebulami, jak zawsze ktoś źle wygląda, żle się zachowuje, jest zniewieściały, nic takiego nie zrobił itp. A to wszystko dlatego, że jest jaki jest: ma dobre serce, własny styl, dba o ludzi i ma talent.
  My wolimy chamów, gburów, prostaków. Wciąż trudno mi uwierzyć w tę narodowa cechę, jaka jest zawiść i chęć strugania wszystkich na wzór i podobieństwo własne.

 • Gość pisze:

  zgadzam się jak najbardziej,

 • Gośćhhh pisze:

  Obaj ciepli.