Michał Szpak odpowiada fanom Margaret: „Śmieszna sytuacja. Znów okazuje się, że…”

Michał Szpak odpowiada fanom Margaret

Michał Szpak odpowiada fanom Margaret

Michał Szpak o petycji fanów Margaret

Michał Szpak aktualnie jest w trasie po Europie, gdzie promuje swoją piosenkę Color Of Your Life. Wczoraj Polak zaśpiewał w Holandii. Swoim występem porwał publiczność, a zagraniczne media określiły jego występ najlepszym spośród wszystkich 28 uczestników, którzy wystąpili w Amsterdamie.

Zobacz: Tak Michał Szpak zaśpiewał w Holandii! Mamy wideo

Zanim jednak Michał na spokojnie mógł rozpocząć przygotowania do Eurowizji 2016, musiał stawić czoła nieprzyjemnym sytuacjom. Zaraz po preselekcjach fani Maragret napisali petycję do TVP z prośbą o ponowne przeprowadzenie głosowania. Twierdzili bowiem, że Szpak miał kupować smsy, a co więcej, jego piosenka jest plagiatem rosyjskiego hitu.

Po kilku tygodniach Michał odniósł się do całej sytuacji w rozmowie z portalem Gazeta.pl. Wokalista nie ukrywa, że przyzwyczaił się już do takich zachowań fanów konkurencji.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale wygląda na to, że każdy mój sukces wiąże się z jakimiś plotkami, podejrzeniami i oskarżeniami. Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i takie sytuacje trochę mnie śmieszą, bo znów okazuje się, że tam, gdzie Szpak się pojawi, zawsze rozwala system

Przy okazji Michał Szpak skomentował aferę z rzekomym plagiatem Color Of Your Life:

W chwili, kiedy zobaczyłem nagłówki w sieci o rzekomym plagiacie, pomyślałem sobie: Co to, do cholery, ma znaczyć? Sprawą bardzo szybko zajęło się Sony Music Poland, wysyłając kompozycję do ekspertyzy, kierując ją do fachowców w tej dziedzinie. Okazało się, że ta piosenka nie ma kompletnie żadnych znamion plagiatu. Od początku byłem tego pewien

Przypomnijmy, że sprawę skomentowała również Margaret. Gwiazda nie ukrywała swojego zmieszania akcją przeprowadzoną przez jej wielbicieli.

Zobacz: Margaret o odwołaniu Michała Szpaka z Eurowizji 2016: „Zachowanie fanów jest…”

Michał Szpak odpowiada fanom Margaret

Michał Szpak odpowiada fanom Margaret

Michał Szpak o kupowaniu smsów i plagiacie na Eurowizję 2016

Michał Szpak o kupowaniu smsów i plagiacie na Eurowizję 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×