Szukaj

Michał Szpak już po pierwszej próbie przed Eurowizją 2016. Tak wystąpi w półfinale

Michał Szpak próba Eurowizja 2016

Michał Szpak próba Eurowizja 2016

Próba Michała Szpaka przed Eurowizją 2016

Michał Szpak już po pierwszej próbie przed Eurowizją 2016! O godzinie 11.10 reprezentant Polski zszedł ze sceny, na której ubrany w srebrną kamizelkę zaśpiewał Color Of Your Life. Na scenie towarzyszyły mu: wiolonczelistka, trzy skrzypaczki i fortepian. W takim składzie wystąpi także podczas drugiego półfinału, który już 12 maja.

Według relacji Dziennika Eurowizyjnego występ Michała przebiegł wokalnie bez zarzutu. Praca kamer jest spokojna, a zamiast wizualizacji na scenie pojawia się gra świateł. Po zakończeniu w tle za Szpakiem wyświetlony został biały napis YOUR LIFE. Z kolei na ekranie, który widzi tylko publiczność na miejscu wyświetlany jest tekst refrenu, co ułatwia wspólne śpiewanie.

Kwartet ma podświetlone na czerwono instrumenty, ale muzycy stoją w cieniu i nie widać ich twarzy. Po drugim refrenie pojawiają się czerwone światła. Generalnie tylko Michał jest mocno oświetlony, reszta osób stanowi jedynie jego tło

Uśmiech na twarzy zagranicznych dziennikarzy wzbudziła skrzypaczka, która udawała, że gra na instrumencie, którego… nie miała 🙂

Przed wyjściem na scenę, garderobę Michała odwiedziła kamera eurovision.tv. Z krótkiej rozmowy dowiadujemy się, że Michał Szpak m.in. przed występem na Eurowizji 2016 pobierał lekcje śpiewu i regularnie ćwiczył na siłowni, żeby być zdrowym i w pełni sił.

Zobacz: Tylko u nas! Michał Szpak na lotnisku przed Eurowizją 2016. Co tam się działo!

Zagraniczne media o próbie Michała Szpaka przed Eurowizją 2016

Serwis Wiwibloggs podkreśla, że „Michał wie kim jest i nie zmienia się dla nikogo”. Wizualizacja idealnie wpisuje się w klimat Color Of Your Life.

Michał jest niezaprzeczalnie bardzo utalentowany. Jego wokal jest imponujący

Próba Michała Szpaka na Eurowizję 2016

Próba Michała Szpaka na Eurowizję 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×