Tak Michał Szpak imprezował z Rafalalą! Celebrytka pokazała w sieci to, jak świetnie się razem bawili

Michał Szpak, Rafalala

Michał Szpak, Rafalala

Michał Szpak odpalił wrotki u boku bohaterki licznych skandali. Pojawił się na imprezie z Rafalalą. Celebrytka udostępniła ich wspólne ujęcia w internecie.

Michał Szpak to jeden z kolorowych ptaków naszej sceny. Zyskał sławę jako uczestnik programu X-FactorPotem było już coraz lepiej. Wydał albumy i mnóstwo singli, a nawet reprezentował nasz kraj na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Od samego początku jego wizerunek sprawia, że część fanów zastanawia się nad tym, czy nie jest osobą queer. Wokalista często pokazuje się w damskich kreacjach i nawiązuje do subkultury LGBT. Ostatnio popełnił wpis, który media odebrały jako coming out:

Queerowa istoto, te słowa queerujemy dla Ciebie. Ten świat, w którym żyjemy, to za mało. Za dużo w nim nakazów, restrykcji, przemocy, za dużo w nim tych, którzy nas nie znają. Za mało w nim barw, czułości, rozkoszy. Nas w nim za mało. (…) Queerarchia to świat, w którym jesteś tym, kim pragniesz być. Queerarchia to świat wolny od stygmatu winy i piętna wstydu. Wolny od tego, co gorsze i lepsze. Świat, w którym możesz być tak męska, tak kobiecy, tak niebinarne, jak tylko jesteś w stanie to sobie wyobrazić. (…) I jeśli kiedykolwiek, queerowa istoto, poczujesz się sama, to pamiętaj: nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz sama. Bo Queerarchia jest w Tobie! Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem.

Później jednak – w rozmowie z Pudelkiem – zaprzeczył, aby taki był cel postu:

Jest to oda, która została wystosowana przez organizatora wydarzenia, w którym biorę udział jako juror. Życie miasta nie jest mi obojętne i każda forma wsparcia jest ważna. Miesiąc wolności. Gdybym chciał zrobić coming out, zrobiłbym to w bardziej spektakularny sposób.

Michał Szpak na imprezie z budzącą kontrowersje celebrytką

Ulubieniec tysięcy kobiet nie żyje samą pracą. Co jakiś czas pozwala sobie na chwilę chilloutu. Wczoraj wieczorem znana transpłciowa influencerka, Rafalala, zamieściła na Instastory zdjęcia sprzed 11 lat, na których widać ją w towarzystwie Michała i jeszcze jednego mężczyzny. Przebywali razem w klubie lub barze, świetnie się przy tym bawiąc.

Rafalala to bohaterka wielu skandali. Jakiś czas temu wdała się w kłótnięEdytą Górniak. Panie posprzeczały się na dworcu PKP, gdzie celebrytka nagrywała diwę. Oponentka piosenkarki zarzuciła jej wtedy transfobię, co ta zdementowała.

Spodziewaliście się, że Michał Szpak zna skandalistkę?


Michał Szpak i Rafalala

Michał Szpak i Rafalala

Michał Szpak

Michał Szpak

Rafalala - 2019 rok

Rafalala - 2019 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×