Szukaj

Michał Szpak śmiga po Warszawie rowerem za 6 tysięcy złotych! Tak odjechanego pojazdu nie ma nawet Kuba Wojewódzki!

Michał Szpak, rower

Michał Szpak, rower

Jaki rower ma Michał Szpak?

Michał Szpak bez wątpienia jest profesjonalistą, który przyciąga uwagę nie tylko talentem, ale także wyrazistym stylem. Piosenkarz do tego stopnia lubi się wyróżniać, że na jedno z ostatnich spotkań, zamiast pojechać samochodem, przesiadł się na rower. I to nie byle jaki!

O tym, że poruszanie się samochodem po Warszawie do najszybszych nie należy, wie niemal każdy, kto chociaż raz próbował przebić się przez to miasto. Nic więc dziwnego, że Michał, chcąc zapewne uniknąć spóźnienia, wybrał rower. Szpak na umówione spotkanie dotarł więc czarno- złotym pojazdem, czym wywołał niemałe poruszenie.

Okazuje się, że rower ten został wykonany na specjalne zamówienie Michała. W tej wersji mógł kosztować nawet do 6 tysięcy złotych.

Nie da się ukryć, ze Szpak doskonale wie jak zrobić wrażenie. I chociaż dla bardziej konserwatywnych osób jego stylizacje wydają się zbyt odważne, miłośnicy mody doceniają jego starania.

Myślicie, że zasługuje na tytuł jednej z lepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie?

Michał Szpak stracił kontakt z rzeczywistością? Ubrał się do „The Voice” jak na imprezę Faszyn From Raszyn

Michał Szpak ocenił udział Cleo w „The Voice Kids”. „Nie można powiedzieć, że to dobra zmiana”. A co zdradziła Basia Kurdej-Szatan? [WIDEO]

Michał Szpak zamierza rzucić muzykę? Zagalopował się przed naszą kamerą i wyznał, że chce zająć się czymś innym! [WIDEO]


Jaki rower ma Michał Szpak?

Jaki rower ma Michał Szpak?

Michał Szpak w kostiumie kalmara

Michał Szpak w kostiumie kalmara

Michał Szpak tańczy na stole w pokoju hotelowym w Sopocie

Michał Szpak tańczy na stole w pokoju hotelowym w Sopocie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×