Szukaj

Z trudem rozpoznaliśmy Michała Szpaka na lotnisku! Bez scenicznych ciuchów i fryzury to zupełnie inny człowiek!

Michał Szpak zdjęcia 2019

Michał Szpak zdjęcia 2019

Jak Michał Szpak wygląda na co dzień?

Jak Michał Szpak ubiera się na co dzień? Zdjęcia wokalisty z lotniska to wielka gratka dla jego fanów. Bez scenicznych ciuchów, makijażu i fryzury wygląda jak zupełnie inna osoba.

Podróże są bez wątpienia edukujące i pozostawiają po sobie wspaniałe wspomnienia, ale potrafią być również bardzo męczące. Wie o tym każdy, kto spędził kiedyś noc na lotnisku, spał w przydrożnym hotelu lub przesiadał się kilka razy w ciągu jednego dnia by dotrzeć do miejsca docelowego. Nic więc dziwnego, że wybierając się w podróż – tę krótką lub na drugi koniec świata – staramy się ubierać wygodnie i nie przejmujemy się specjalnie własnym wyglądem. Dotyczy to również gwiazd. Najlepszym przykładem jest Michał Szpak, który pochwalił się zdjęciem z lotniska.

Szpak słynie z burzy loków i barwnych stylizacji, ale na co dzień wygląda zupełnie inaczej. Oczywiście, ubiera się ze smakiem i niezwykle stylowo, ale fotka, którą wrzucił do social mediów wyraźnie pokazuje, że jest dokładnie taki sam jak większość młodych chłopaków. W prostych, rozburzonych włosach, bez scenicznego makijażu i w zwykłym czarnym podkoszulku wygląda ujmująco i – jak na siebie – zaskakująco „normalnie”.

Wystarczy porównać to zdjęcie z jego zdjęciami z 1 stycznia, aby zobaczyć uderzającą różnicę. Najważniejsze jest jednak jedno: w obu wersjach wygląda świetnie!

Michał Szpak w Sylwestra 2018 swoją kreacją przebił nawet Marylę Rodowicz! Co to było za show! [WIDEO]

Michał Szpak pokazał bardzo przystojnego brata i piękne siostry w świątecznej sesji! Razem odtworzyli zdjęcie z dzieciństwa. To trzeba zobaczyć

Ksiądz poniżył Michała Szpaka na oczach jego znajomych! Chciał zrobić z niego pośmiewisko!

Michał Szpak na lotnisku po powrocie z Eurowizji 2016


Michał Szpak w oklapniętych włosach na lotnisku

Michał Szpak w oklapniętych włosach na lotnisku

Michał Szpak w sportowych butach

Michał Szpak w sportowych butach

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Szpak – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×