Szukaj

Sensacja na skalę światową! Michał Szpak zaśpiewa w duecie z Lady Gagą?! Najnowsze wieści na to wskazują!

Michał Szpak, Lady Gaga, duet

Michał Szpak zaśpiewa z Lady Gagą?

Michał Szpak ma ogromną szansę na spełnienie swojego wielkiego marzenia. Przed wokalistą pojawiła się bowiem możliwość zaśpiewania duetu z ukochaną przez niego amerykańską gwiazda pop, Lady Gagą. Jak to jest możliwe?

Michał Szpak jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Gwiazdor doskonale odnajduje się w show-biznesie. Regularnie koncertuje, wydaje płyty, jak również ochoczo udziela się w mediach. Michał zachwyca swoich fanów nie tylko głosem, ale i wyglądem.

Artysta uwielbia kolorowe szalone stylizacje, które zawsze budzą sporo kontrowersji w sieci. Młody piosenkarz realizuje swoje marzenia wokalne również za granicami Polski. Ostatnio Szpak zachwycił widownię podczas swojego koncertu w Chicago. Nikt się nawet nie spodziewał, że – jak twierdzi Fakt – jego show oglądał z widowni agent Lady Gagi!

Fakt ten bardzo zbliżył Michała do spełnienia kolejnego marzenia, jakim może być duet z samą wokalistką, a wszystko za sprawą spotkania z zachwyconym talentem Michała, menedżerem wokalistki.

Podekscytowany agent amerykańskiej gwiazdy z uwagą podziwiał ekscentrycznego młodego Polaka:

 Był pod wrażeniem Michała, jego charyzmy scenicznej i głosu. Po koncercie zamienili kilka słów i okazuje się, że być może dojdzie do spotkania sztabu Michała ze sztabem Gagi – czytamy w Fakcie.

Michał Szpak, podobnie jak Lady Gaga, jest nazywany kolorowym ptakiem sceny muzycznej. Artystów dzieli poziom, jak i ocean. Jak się jednak okazuje, nie jest to przeszkodą, aby powstał ich wspólny duet:

Michał uwielbia Gagę i zawsze był jej fanem, na samą myśl o jakimkolwiek projekcie z nią jest niesamowicie podekscytowany – informuje Fakt

Jesteście gotowi na taką muzyczną petardę?

Michał Szpak zaciera ręce na duet z Roksaną Węgiel. Czym go ujęła? [WIDEO]

Tak się przechodzi do historii Eurowizji! Michał Szpak, Edyta Górniak czy Michał Wiśniewski? Fani konkursu wybrali największy przebój

Mandaryna jednym słowem zagięła przyjaciółkę Michała Szpaka w programie na żywo. To musiało zaboleć [WIDEO]


Czy Michał Szpak zostanie światową gwiazdą?

×