Szukaj

Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie wyznał miłość komuś wyjątkowemu! Czyżby nowy romans w polskim show-biznesie?! Będziecie zaskoczeni!

Za kulisami festiwalu w Sopocie doszło do przełomowego wyznania! Krzysztof Ibisz publicznie przyznał, że kocha Michała Szpaka. Czym piosenkarz skradł serce największego amanta Polsatu?
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

O tym, że Michał Szpak ma wielkie serce wiadomo nie od dziś. Gwiazdor od początku swojej kariery aktywnie wspiera wszelkie akcje charytatywne, tylko w lutym przekazał na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 2 tysiące złotych. Jego imponujący gest natychmiast docenili fani, u których piosenkarz ostatnio zapunktował czymś jeszcze. Michał zdecydował się bowiem zaadoptować psa, który w krótkim czasie wyrósł na gwiazdę internetu.

Artysta ze swoim pupilem nie rozstaje się ani na chwilę. Razem chodzą na spacery, wspólnie podróżują, a ostatnio spędzają czas nad morzem. Michał zabrał Hektora do Sopotu, gdzie już dzisiaj rozpocznie się Polsat Superhit Festiwal. Szpak poprowadzi jedną z części muzycznego wieczoru. Na scenie towarzyszyć mu będzie Krzysztof Ibisz. Panowie mają za sobą pierwsze próby, na planie których panuje bardzo przyjazna atmosfera.

W trakcie przerwy w pracy Krzysztof nagrał zaskakującą wiadomość. Prezenter zdobył się na wyznanie miłości swojemu młodszemu koledze z branży. Zrobił to w uroczy, wyjątkowy sposób:

Przyznam wam, że Michał, mimo że jest facetem, to skradł moje serce, bo adoptował Hektora.

Przy okazji Szpak dodał, że jego pupil nie czuje się najlepiej:

Hektor dzisiaj niezbyt dobrze się czuje, ale myślę, że nadmorskie powietrze mu pomorze.

Michał Szpak długo czekał na takie wyrazy uznania ze strony legendy show-biznesu, którą niegdyś mógł jedynie podziwiać na srebrnym ekranie. Z pewnością wyznanie, które usłyszał nie tylko zrobiło na nim wrażenie, ale i sprawiło, że przygotowania do dzisiejszego koncertu upływają w przyjemnych warunkach. Do pełni szczęścia brakuje jedynie uśmiechu w oczach Hektora, który mamy nadzieję lada chwila ponownie zagości.

Michał Szpak o swoim psie Hektorze:

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak wytknął Tulii aż dwa błędy na Eurowizji! To dlatego nie poszło im w półfinale

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery


Michał Szpak z psem Hektorem

Michał Szpak z psem Hektorem

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×