On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje piękne włosy! Bardzo odważna zmiana!

Michał Szpak krótkie wlosy

Michał Szpak krótkie wlosy

Michał Szpak ściął włosy na krótko

Michał Szpak uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Muzyką, stylizacjami, zachowaniem. Uwielbiają go za żywiołowość, za charyzmę i za dystans do siebie, którego mogłoby mu pozazdrościć wiele polskich celebrytek. Szpak wziął polski show-biznes szturmem i bryluje na salonach jak prawdziwa diwa, a jego płyty i koncerty wyprzedają się w zastraszającym tempie. Za połowę tego sukcesu odpowiedzialny jest wizerunek Michała. Poznaliśmy go w długich włosach, z pomalowanymi paznokciami i w barwnej stylizacji. Od tamtego czasu niewiele się zmieniło – aż do teraz.

Michał postanowił pójść za modą, która panuje ostatnio w kwestiach krótkich fryzur i ściął swoje bujne włosy do ramion. 18 października pierwszy raz pokazał się na fryzjerskim fotelu, a 19 października pochwalił się zdjęciem w nowym wydaniu. Włosy, znacznie krótsze, znów stały się bardzo kręcone. Widać tu wprawną rękę fryzjera i odpowiednią pielęgnację, bo takich loków mogłaby mu pozazdrościć nawet Magda Gessler.

Zmiany w wizerunku w przypadku Michała nie są czymś dziwnym czy niespodziewanym, ale ścięcie włosów było ogromnym krokiem i kompletnie zmieniło wygląd wokalisty. Niby mała rzecz, ale nie sposób jej nie zauważyć. Z drugiej strony jako artysta, Michał nieustannie ewoluuje, nic więc dziwnego, że w pewnym momencie przyszedł czas również na zmianę fryzury.

Jak wam się podoba?

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

Michał Szpak na swojej studniówce wyglądał jak z innej planety! Kompletnie odleciał!

Michał Szpak i Mateusz Maga ubrali się identycznie w tym samym czasie! Wyglądali jak bracia!


Michał Szpak ma krótkie włosy

Michał Szpak ma krótkie włosy

Michał Szpak ma krótkie włosy

Michał Szpak ma krótkie włosy

Michał Szpak przefarbował włosy

Michał Szpak przefarbował włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×