Michał Szpak na Halloween przebrał się za kolegę z branży. W krótkich włosach jest nie do poznania! Fani podzieleni

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak przedstawił kreację na Halloween. Upodobnił się do... kolegi z branży. W krótkich włosach wygląda naprawdę świetnie.

Michał Szpak popularność zdobył, gdy pojawił się w studiu programu X-FactorOd pierwszych chwil oczarował widzów swoim talentem i charyzmą. Nic więc dziwnego, że słuchacze dali mu kredyt zaufania. Do dziś wydał trzy albumy studyjne, masę singli i zagrał setki koncertów. W 2016 roku reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wokalista słynie z oryginalnego wizerunku. Nie tylko ma długie włosy i często się maluje, ale również pojawia na scenie w ciekawych kreacjach. Stylistyka, którą przyjął, sprawiła, że długo zastanawiano się nad orientacją artysty. Ostatnio pozwolił sobie on na szczerość i przyznał, że jest osobą panseksulną, przez co może się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie.

Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą – powiedział Twojemu Stylowi.

Dziś rano na profilu rockmana na Instagramie pojawił się nietypowy materiał.

Michał Szpak jako Ralph Kaminski

Na filmie, który Michał wrzucił do sieci, widać go… w krótkich włosach w „garnek”, marynarce i przerażającej masce. Artysta wyjaśnił w opisie, że to jego kreacja na Halloween, mająca upodobnić go do Ralpha Kaminskiego!

Hallo Rafal
Bal @ralphkaminski
Style by @jowiszja – napisał w opisie śmiesznego wideo.

Fani docenili żart swojego idola, choć nie wszystkim podoba się on w krótkich włosach:

  • Jajcarz.

  • Jesteś niemożliwy.

  • Rewelacyjne przebranie bardzo mi się podoba to przebranie ale wolę ciebie w długich włosach – pisali w sekcji komentarzy.

Przypomnijmy, że rok temu to Ralph przebrał się za Michała.

Jak widać, panowie świetnie zdają sobie sprawę z tego, że trafiają do tego samego grona odbiorców. Ciekawe stylizacje można odebrać jako ukłon w ich stronę.


Michał Szpak jako Ralph Kaminski

Michał Szpak jako Ralph Kaminski

Michał Szpak jako Ralph Kaminski

Michał Szpak jako Ralph Kaminski

Michał Szpak z czworonogiem

Michał Szpak z czworonogiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×