Szukaj

Michał Szpak przeszedł samego siebie! Na nagraniu zrobił się na Jezusa z tęczową aureolą i naraził się fanom!

Michał Szpak doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę. Choć jego wymyślne i czasem kontrowersyjne stroje nie powinny dziwić nikogo, najnowsza charakteryzacja zaskoczyła nawet i nas! Artysta wygląda jak Jezus, a nad głową ma kolorową aureolę! 
Michał Szpak - zdradził sekret

Michał Szpak bryluje obecnie w Sopocie na festiwalu Polsat Superhit Festiwal. Wczoraj wieczorem artystka dał popis swoich zdolności wokalnych i zrobił na scenie niesamowite show, którego fani nie zapomną już nigdy. Michał wykonał wiązankę swoich największych hitów, zaśpiewał Byle być sobą, Don’t Poison Your Heart i Color Of Your Life.

Nie możemy przejście obojętnie także obok jego strojów, których miał kilka! Gwiazdor przepierał się co chwila i z każdą kolejną stylizacją wyglądał jeszcze lepiej. Wisienką na torcie było jednak nagranie na Instagramie, które opublikował tuż po występach!

Szpak stworzył krótki filmik z tęczową aureolą nad głową! Dzięki długim, kręconym włosom i brodzie nie sposób nie porównać go do… Jezusa! Czyżby Michał chciał w ten zaprotestować wobec ostatnich wydarzeń jakie miały miejsce w Polsce? Mowa oczywiście o aresztowaniu działaczki politycznej za udostępnienie obrazu Matki Boskiej z Jezusem z kolorową aureolą. Wiele osób uznało to za akt profanacji i uraziło to ich uczucia religijne. Gwiazdor mógł tym samym narazić się tysiącom fanów.

Post na Instagramie przyjęty został jednak bardzo pozytywnie, a obserwatorzy gratulowali mu świetnych występów w Operze Leśnej:

  • Twój występ to był sztos totalny!
  • Występ z Marylą był fantastyczny!
  • Trzeba Ci przyznać… z Tobą nudzić się nie można. Sopocka scena była Twoja!

Kolejny dzień festiwalu już dziś! Czy Szpak znów zaskoczy?

Michał Szpak w Sopocie zakasował wszystkie gwiazdy! Przebierał się kilka razy! Jego kolorowy płaszcz przejdzie do historii! [WIDEO]

Michał Szpak i jego prywatne sekrety. To dlatego wyprasza wszystkich z garderoby!

Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×