Szukaj

Bez tych kobiet Michał Szpak nie byłby tu gdzie jest! Kim jest ta najważniejsza?

Michał Szpak kobiety związki

Michał Szpak kobiety związki

Kobiety w życiu Michała Szpaka

26 listopada Michał Szpak świętuje swoje 28 urodziny. Gwiazdor zyskał ogromną popularność po udziale w talent-show i od tamtej pory nie tylko odcina od niej kupony, ale również wykorzystuje ją by dalej tworzyć i raczyć fanów swoją muzyką. O jego płytach, koncertach, stylizacjach i planach dotyczących kariery wiemy niemal wszystko. A co z życiem prywatnym?

Kobiet w życiu Michała Szpaka nie było wiele, ale każda z nich wniosła coś wyjątkowego i w jakiś sposób przyczyniła się do tego, kim Szpak jest w teraźniejszości. Największym wsparciem była dla niego mama, która zmarła po przegranej z okrutną chorobą. To ona dopingowała go, zachęcała do rozwoju, była jego pierwszą i największą fanką. Płytę Byle być sobą Michał zadedykował właśnie jej, a fani do tej pory uważają, że jest najbardziej poruszająca ze wszystkich. Nieustannie za nią tęskni:

Chciała dla mnie dobrze. Żebym się spełniał i był szczęśliwy. Poczucie straty będzie zawsze i jest to nieodwracalna część życia. Bo inaczej jest, kiedy umiera mama w wieku 80. czy 90. lat, i my jesteśmy dorosłymi ludźmi. A inaczej jest, kiedy człowiek ma 10 lat i mama wyjeżdża. I za jakiś czas odchodzi już na zawsze. Ale wszystko, co się w życiu dzieje, jest po coś. Musi nas czegoś nauczyć – wyznał niegdyś.

Nie bez znaczenia są również siostry wokalisty, Marlena i Ewa, które czasem goszczą razem z nim na scenie, dając jedyne w swoim rodzaju show. Ich relacja nie różni się niczym od relacji łączącej każde inne rodzeństwo, ale Michał nie raz i nie dwa podkreślał, że siostry dodają mu siły, a występowanie z nimi na scenie jest przeżyciem wprost magicznym. Jakiś czas temu Marlena w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła kilka sekretów z jego dzieciństwa:

Bardzo nieśmiały. Jak go proszono, by coś zanucił, zwykle chował się za kanapę i śpiewał z ukrycia. Zawsze wydawał mi się też dzieckiem z fantazją. Na przykład nosił taki długi ogonek z włosów i prosił, by mu go nie obcinać. A nasza mama szanowała takie decyzje. Poza tym zawsze bardzo kochał kobiety i uwielbiał być noszony na rękach przez różne ciocie, sąsiadki i przyjaciółki mamy – wyznała.

Niesamowicie zażyła relacja łączyła go również z szefową i założycielką oficjalnego fanklubu. Niestety, Renata Nektarowska, podobnie jak mama wokalisty, przegrała walkę z chorobą. Zmarła w 2017 roku, a Michał, który zadedykował jej album Dreamer, wciąż przeżywa jej stratę:

To było na samym początku w mieście Częstochowa.
Tam poznałem kobietę która miała ogromny wpływ, nie tylko na mnie ale też na ludzi wokół, którzy byli lub stawali się częścią fanklubu.
Dziękuje za to bezgraniczne zaufanie, za rozmowy i wsparcie.
Czasami na ziemi spotykamy anioły, które pozwalają nam przechodzić mosty, otaczają opieką. Wiem że trzymasz rękę na pulsie.
Dziękuje Reniu – napisał na Facebooku w rocznicę śmierci Nektarowskiej.

Długo podejrzewano go również o romans z Pauliną Biernat, z którą wystąpił w Tańcu z Gwiazdami. Wypowiadali się na swój temat w bardzo zawoalowany sposób, unikali bezpośredniego zaprzeczania plotkom o związku. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę ich łączyło, ale bez wątpienia obecnie łączy ich  silna przyjaźń:

To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać – wyznał kiedyś w jednym z wywiadów.

Martą Gałuszewską, która wygrała przedostatnią edycję The Voice of Poland, Michał zbudował więź łączącą zwykle nauczyciela i ucznia, ale szybko przerodziła się w szczerą przyjaźń. Marta była jego podopieczną, a on, debiutując w programie, włożył całe serce w to, by doprowadzić ją do finału i prosto do zwycięstwa. Choć program dobiegł końca, kontakt wcale im się nie urwał:

Widujemy się czasem na koncertach albo po prostu w Warszawie. Kontaktujemy się też ze sobą na Instagramie – powiedział Gali.

Podobną relację Szpak buduje obecnie z Natalią Zastępą, która awansowała niedawno do finału najnowszej edycji The Voice of Poland i już 1 grudnia ma ogromne szanse powtórzyć sukces Marty.

Jakiś czas temu Michał wyznał na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, że jeśli miałby „wybrać się na numerek z gwiazdą”, to według niego „Kinga Rusin jest super” – nie jest zresztą tajemnicą, że Szpak lubi starsze kobiety, najlepiej ciemnoskóre i o pełnych kształtach. Z wzajemnością.

A co dzieje się obecnie w jego miłosnym życiu? Kim jest najważniejsza dla niego kobieta? Wiemy już, że Michał Szpak jest w związku, ale nie chce zdradzić tożsamości swojej ukochanej. Nie jest to jednak wielkim zaskoczeniem, bo 28-latek rzadko uzewnętrznia się w tematach miłosnych. Pozostaje jedynie marzyć, że kiedyś podzieli się z fanami swoim szczęściem…

Wyznanie miłości, kwiaty… Michał Szpak aż do swoich urodzin czekał na ten moment!

Michał Szpak zrobił męskie show na siłowni! Pokazał swoje pięknie umięśnione ciało! Z wysiłku wyszły mu na wierzch wszystkie żyły!

Michał Szpak wydał fortunę na swoje nowe luksusowe auto! Jego fura to marzenie wielu Polaków!


Michał Szpak z mamą

Michał Szpak z mamą

Michał Szpak ze swoją ukochaną mamą - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Michał Szpak ze swoją ukochaną mamą - Dzień Dziecka 2017, Instagram

Marlena Szpak - siostra Michała Szpaka

Marlena Szpak - siostra Michała Szpaka

×