Szukaj

Szpak kategorycznie odmówił Edycie: „NEVER”. Dostał propozycję, która w ogóle nie przypadła mu do gustu

Edyta Górniak, Michał Szpak

Edyta Górniak, Michał Szpak

Edyta Górniak złożyła Michałowi Szpakowi niecodzienną propozycję, która artysta od razu odrzucił. O co go poprosiła?

Edyta Górniak będzie zasiadać już po raz czwarty w fotelu jurora i trenera w programie The Voice, tak samo jak jej kolega po fachu Michał Szpak. Jednak każde z nich brało u dział w innych edycjach i nie mieli jeszcze okazji współpracować razem. Jak wiemy, oboje należą do osób, które nie kryją swoich emocji. Są również bardzo ambitnymi artystami. Cechuje ich także podobna wrażliwość muzyczna, nic więc dziwnego, że ich wspólny udział budzi spore emocje wśród widzów.

Choć początkowe relacje obu gwiazd należały raczej do trudnych. Przypomnijmy, że w 2016 roku diwa po preselekcjach na Eurowizję, w których to ze sobą rywalizowali, przyznała, że nie pamięta jego nazwiska. Michał już dawno o tym zapomniał. Reporterce Jastrząb Post wyznał:

Ja jestem człowiekiem, który puszcza wszystko w niepamięć. Dopóki się danej osoby nie pozna, nie można się na jej temat wypowiadać. Jest przyjemnie. Edyta to jest wspaniała, legendarna postać. Piękna kobieta, która ma bardzo dużo do powiedzenia i jest bardzo empatyczna względem uczestników.

Natomiast zapytany o duet z wokalistką, odpowiedział:

Nie widzę w tym żadnego przeciwwskazania. Czas pokaże.

Edyta Górniak złożyła Michałowi Szpakowi niecodzienną propozycję

Edyta Górniak należy do osób, które charakteryzują się niemałym poczuciem humoru, co udowodniła już wczoraj. Na swoim kanale w social opublikowała wideo, które nieźle namieszało w sieci. Gwiazda zarekomendowała się w nim, jako partnerka, dla ewentualnego rolnika. Nagranie to okazało się niezłym żartem.

Jednak to nie wszystko. Postanowiła iść za ciosem i złożyła Michałowi Szpakowi niecodzienną propozycję. Niestety artysta kategorycznie odmówił, a wszystko zostało nagrane.

Umówiliśmy się z Michasiem, że… to znaczy ja się umówiłam, on jeszcze się nie umówił. Że jak on obetnie włosy to ja kupuje other extensions – powiedziała diwa, mając prawdopodobnie na myśli przedłużenie i zagęszczenie swoich włosów pasmami artysty.

Szpak przyznał, że nigdy to się nie wydarzy, jego włosy są bezcenne po prostu.

Ooooo, Never, Never, Never – odpowiedział.

Na tę słowa Edyta tylko się zaśmiała i rzekła:

Myśli, że mnie nie stać? Phi.

Oczywiście cała sytuacja to kolejny żart w wykonaniu obu artystów. Możemy przypuszczać, że ich wspólny udział w programie przysporzy jeszcze wiele podobnych, zabawnych sytuacji. Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich na antenie.


Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak żartuje z Michałem Szpakiem

Dodaj komentarz

 • Izka pisze:

  Ale fajni oboje,najlepsze głosy w Polsce.Oboje mają poczucie humoru .Edyta figlara a on też niezły żartowniś.Widać że nadają na tych samych falach i są szczęśliwi.Pewnie takich scenek w The Voice będzie więcej.Czekam.

 • Jola pisze:

  Zabawna ta Edyta a Michał jaki wesoły ,wygląda na szczęśliwego.Fajnie że sie polubili. To widać.Dwoje najlepszych artystów wPolsce.Pewnie jeszcze niejedną zabawną scenkę zobaczymy w The Voice.

 • Gość😊 pisze:

  Michał ma to coś w sobie,co przyciąga jak magnes. Słoneczko nasze 🌞😊

 • Gość pisze:

  Jakie to żenujące, puste ble ble. A teraz cenzorze kasuj i wal się. W ten sposób będziecie mieli tu ocean komentów.

 • Słoneczko pisze:

  Michał ma coś w sobie,co przyciąga jak magnes 🌞

 • ILL pisze:

  Cenie ich ! PRAWDZIWI ARTYSCI. Kulturalni I bezkompromisowi!!! SZACUNEK!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×