Michał Szpak jest już w Izraelu. Tak bawi się z innymi kandydatami na Eurowizję 2016

Michał Szpak w Izraelu

Michał Szpak w Izraelu

Mamy zdjęcia

Michał Szpak w Izraelu przed Eurowizją

Występ Michała Szpaka w Izraelu zobaczysz tutaj.

Już 12 maja odbędzie się półfinał Eurowizji, na której wystąpi Michał Szpak. Tego dnia zawalczy o udział w finale i ewentualne zwycięstwo na Eurowizji 2016. Wiadomo już, że Polska wystąpi w półfinale jako druga. Zanim odbędzie się właściwy koncert, kandydaci zaśpiewają podczas zagranicznej trasy promocyjnej. Pierwszy przystanek odbył się w Amsterdamie. Polak porwał za sobą publiczność, która wraz z nim odśpiewała refren Color of your life. Tego dnia zaprezentował również skróconą wersję tego utworu, którą usłyszymy również na Eurowizji.

Zobacz: Tak Michał Szpak wystąpił w Holandii! Zaśpiewał nową wersję „Color Of Your Life”. Reakcja publiczności? Nie mogło być lepiej [WIDEO]

Następnymi przystankami z zagranicznej trasy są Tel Awiw i Londyn. Po Eurowizji Michał Szpak zaśpiewa także w Lizbonie. Kandydaci do konkursu są już w Izraelu. Zagraniczna trasa promocyjna jest idealnym pretekstem do zawarcia nowych przyjaźni. Michał Szpak znalazł wspólny język m.in. z reprezentantami Izraela, Szwajcarii, Austrii i Chorwacji.

Zdjęcia z wyjazdu możemy oglądać na Instagramie wokalisty oraz oficjalnym profilu konkursu Eurowizji. Czy w Izraelu publiczność zareaguje podobnie jak w Holandii? Miejmy nadzieję, że tak. Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Tak Michał Szpak zareklamuje Polskę na Eurowizji 2016. Pocztówkę przed występem zobaczy ponad 200 milionów widzów!

Michał Szpak w Izraelu

Michał Szpak w Izraelu

Michał Szpak w Izraelu

Michał Szpak w Izraelu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×