Piękny jak laleczka Michał Szpak w kobiecej odsłonie. W takiej wersji wygląda jak najlepsza laska w mieście

Michał Szpak w damskiej odsłonie

Michał Szpak w damskiej odsłonie

Michał Szpak pokazał się na Instagramie w chyba najbardziej kobiecej odsłonie, w jakiej do tej pory mogliśmy go oglądać. Jak wyglądał?

Michał Szpak jest obecnie jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich artystów. To kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, który nie boi się kontrowersji. Pomimo tego, że ze względu na swój oryginalny styl, niejednokrotnie stawał się ofiarą hejtu, pozostał wierny sobie i realizuje się, tworząc sztukę. Przez lata był narażony na szykany i obraźliwe słowa.

Kiedyś w sklepie usłyszałem: „Ty, k***, małpo, wypierdalaj stąd!”. Albo ktoś rzucił mi prosto w twarz: „Transwestyta”, „Pier*** pedał” – wyznał w magazynie Party.

Ostatnio Michał Szpak zaangażował się we wsparcie osób LGBT. Włączył się do dyskusji na temat praw mniejszości seksualnych. Właśnie dlatego nagrał utwór Zanim z Basią Wrońską, który trafił na składankę Music 4 Queers & Queens. Wolność, to najważniejsza dla niego wartość, więc nie waha się głośno protestować, kiedy ktoś robi na nią zamach. Dał tego wyraz odważnym postem na FB, na którym zapozował w tęczowym ubraniu, a zdjęcie podpisał słowami z piosenki Chłopców z Palcu Broni Kocham wolność:

Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem.

Michał Szpak znany jest też ze swoich barwnych stylizacji, które niejednokrotnie są bardzo kobiece. Na jego Instagramie pojawiły się jednak zdjęcia w chyba najbardziej żeńskiej odsłonie, w jakiej do tej pory mogliśmy go widzieć.

Michał Szpak w bardzo kobiecej odsłonie

Nie jest tajemnicą, że Michał lubi eksperymentować z wyglądem. Nie tylko w realnym życiu, ale też w sieci. Wokalista poddał się bardzo modnemu ostatnio trendowi i użył filtrów, które zmieniają płeć.

Szpak charakteryzuje się androgeniczną urodą, którą jeszcze podrasował w aplikacji. Na zdjęciach, którymi się podzielił, wygląda po prostu pięknie. Subtelne rysy, makijaż, podkolorowana fryzura. Oglądamy fotografie dwóch różnych, ale urodziwych kobiet. Na pierwszej z fotografii bardzo przypomina Meghan Fox, a na drugiej Wiktorię Gąsiewską, a mimo to pozostaje wspaniałym Michałem Szpakiem.


Michał Szpak jako kobieta

Michał Szpak jako kobieta

Michał Szpak zmienił płeć w aplikacji FaceApp

Michał Szpak zmienił płeć w aplikacji FaceApp

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×