Michał Szpak jako 13-latek występował w TVP. Już wtedy miał długie włosy i wyrazisty styl. Mamy stare nagranie

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak już jako 13-latek wiedział, że będzie sławny. Przewidział to w wywiadzie, którego udzieli dla TVP. Jak wtedy wyglądał?

Michał Szpak jest obecnie jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich artystów. Jego oryginalny image i anielski głos zjednały mu całą rzeszę wiernych fanów. Okazuje się, że piosenkarz już jako nastolatek był pewien, że zrobi wielką karierę. Co powiedział w wywiadzie dla TVP jako 13-letni chłopiec?

Jak wyglądał Michał Szpak jako 13-latek?

Szpak był objawieniem w programie TVN-u X-Factor. Nie wygrał go, ale bardzo szybko udowodnił, że pierwsze miejsce wcale nie jest potrzebne do zrobienia zawrotnej kariery. Od tamtego momentu ciągle o nim głośno. Nagrywa płyty, koncertuje, jest jurorem w telewizyjnych shows. Zajął także 8., historyczne miejsce na konkursie Eurowizji.

Jak się okazuje, dzięki odkopanemu i udostępnionemu w sieci staremu wywiadowi, Michał już jako nastolatek przewidział, że będzie o nim głośno.

W YouTube pojawiło się archiwalne nagranie Szpaka, na którym miał zaledwie 13 lat. To wywiad przed eliminacjami do organizowanego przez jego szkołę ogólnopolskiego konkursu piosenki.

Michał Szpak już jako nastolatek stawiał na oryginalny strój – dżinsowa kamizelka i długie włosy. Był wówczas uczniem pierwszej klasy gimnazjum, a był bardzo pewny siebie i zupełnie nie onieśmielała go kamera. W czasie wywiadu powiedział, że konkurs Gim Hit to dla niego początek kariery. 13-letni wówczas Michał przygotował na konkurs utwór Chłopaki nie płaczą. Szpak nie zakwalifikował się do finału konkursu, ale to nie zniszczyło jego marzeń o zostaniu znanym wokalistą. Nie mylił się, bo dzisiaj jest jednym z najsławniejszych polskich artystów.

Zobacz także: Co się stało z twarzą Michała Szpaka? Na najnowszych nagraniach wygląda jakby przesadził z botoksem


Michał Szpak jako 13-latek

Michał Szpak jako 13-latek

Michał Szpak na spacerze z psem podczas kwarantanny

Michał Szpak na spacerze z psem podczas kwarantanny

Michał Szpak – Eurowizja 2020: preselekcje

Michał Szpak – Eurowizja 2020: preselekcje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×