Szukaj

Nieznane zdjęcie Michała Szpaka zrobiło furorę w internecie! Ma krótkie włosy i zwykłe ciuchy!

Michał Szpak bez manicure

Michał Szpak w dzieciństwie

Jak Michał Szpak wyglądał w młodości? Zdjęcie z dzieciństwa trafiło na Instagram. Zobacz, jak zmienił się wokalista przez lata.

Stare zdjęcie Michała Szpaka

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z popularniejszych polskich wokalistów, któremu doskonały występ podczas Eurowizji w 2016 roku przyniósł także rozpoznawalność poza granicami Polski. Piosenkarz jest nie tylko uzdolniony muzykalnie, ale także uważany jest za jednego z najciekawiej ubranych artystów w kraju. Czy tak było zawsze?

Niedawno odpowiedź właśnie na to pytanie dzięki Instagramowi mogli poznać jego wirtualni fani. Szpak właśnie tam umieścił zdjęcie z dzieciństwa, na którym można zauważyć, że Michał już od najmłodszych lat czarował swoim uśmiechem. Wyglądał jednak nieco inaczej – miał krótkie włosy i był ubrany jak większość młodych chłopców. Z pewnością jeszcze wtedy gwiazdor hitu Color of your life nie przywiązywał tak wielkiej wagi do swojego wizerunku, korzystał za to z beztroskiego okresu, w którym otaczały go najważniejsze kobiety jego życia: mama i siostry.

Michał w młodym wieku musiał pogodzić się z wyjazdem matki za granicę, która wyprowadziła się do Włoch. W słonecznej Italii znalazła dobrze płatną pracę. Przeprowadzka na południe Europy była konieczna, żeby utrzymać rodzinę:

Strasznie przeżyłem wyjazd mamy. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia – przyznał w jednym z w wywiadów.

Artysta wychowywał się z trójką rodzeństwa: starszym bratem Damianem, starszą siostrą Marleną oraz młodszą siostrą Ewą. Opiekę nad całą gromadką dzieci sprawował ich ojciec, który pozwalał artyście rozwijać siebie i swoje pasje. Podobno nie przeszkadzało mu, że dorastający chłopak ubiera się inaczej od reszty czy się maluje. Dzięki temu Michał jest dzisiaj tu gdzie jest, a swoją postawą stanowi wzór dla tysięcy młodych ludzi.

Poznalibyście Szpaka na zdjęciu z dzieciństwa?

Instagram Michała Szpaka eksplodował! Nagie zdjęcia prosto z łóżka już krążą po sieci! Ale ciało!

Michał Szpak z podejrzaną substancją w „Dzień Dobry TVN”! A cóż to on ze sobą zabrał do studia?!

Sylwester w Polsacie pod znakiem gwiazd! Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Ich Troje… A to dopiero początek listy!


Najlepsza piosenka Michała Szpaka to…

×