Szukaj

Michał Szpak jednym zdjęciem doprowadził fanki do ekstazy! Setki kobiet zaniemówiły z wrażenia: „Ulala ale cudny”

Michał Szpak podnieca fanki

Michał Szpak podnieca fanki

Michał Szpak pokazał swoją drapieżną naturę. Gwiazdor w marynarce w cętki rozgrzał fanki do czerwoności. Większość z nich zaniemówiła z wrażenia.

Michał Szpak ma wszystkie atuty współczesnej gwiazdy. Jest zdolny, przystojny, ma wyrazisty wizerunek i charyzmę sceniczną. Ze swoim zaangażowaniem do pracy i tabunem fanek mógłby spokojnie zawojować zagranicę. On jednak woli skupić się na budowaniu swojej pozycji w polskiej branży muzycznej, w której odniósł już całe mnóstwo sukcesów. Wydał dwie świetnie przyjęte przez krytyków i publiczność płyty, zgarnął kilka prestiżowych statuetek, a nawet wywalczył dla Polski wysokie miejsce na Eurowizji w 2016 roku.

Piosenkarz przez niemalże 10 lat obecności na scenie nie przestaje zaskakiwać swoimi szalonymi pomysłami. Podczas zakończonego w miniony weekend festiwalu Sopocie zafundował widzom imponujące show w kolorach LGBT, jeszcze zanim rozgrzała się dyskusja sprowokowana przez Kingę Rusin i Zofię Klepacką, a dzisiaj podzielił się zdjęciem, na którym możemy podziwiać jego – jak sam przyznał – alter ego. Szpak tym razem zafundował fankom sporo wrażeń, bowiem pokazał swoją drapieżną naturę.

Michał ubrany w marynarkę w tygrysie cętki, pod którą ma jedynie szelki sado-maso w „drapieżny” print, doprowadził większość swoich wielbicielek niemalże do ekstazy. Większość z nich zaniemówiła z wrażenia wstawiając w komentarzach pod zdjęciem jedynie sugestywne emotikony przedstawiające ogień, serce czy lewa. Nie zabrakło też kilku słów od rozgrzanych internautek:

  • Ulala ale cudny
  • O marzeniach nie mówi się głośno, ale z całego swego serca marzę, aby…
  • To zdjęcie jest mega
  • Adonis! Kocham!

To, co Michał wyprawia z kobietami nie mieści się w głowie! Jak on to robi?!

Michał Szpak w Sopocie:

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak pokazał swoją dziką naturę

Michał Szpak pokazał swoją dziką naturę

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×