Szukaj

Michał Szpak rozkręcił nowy biznes i już zgarnął kokosy! Fanki aż piszczą z radości! Są zdjęcia

Michał Szpak biznes

Michał Szpak biznes

Jak wyglądają obozy wakacyjne Michała Szpaka?

Michał Szpak jest obecnie jednym z najpopularniejszych młodych artystów w Polsce. Udział w talent-show otworzył przed nim drzwi do kariery, a on wziął okazję w swoje ręce i przekuł ją w prawdziwe arcydzieło. Wydaje świetnie sprzedające się płyty, koncertuje niemalże co weekend, niedawno udał się nawet w trasę po Stanach Zjednoczonych. Fani go uwielbiają, nic więc dziwnego, że na jego obozy muzyczne walą drzwiami i oknami.

Fotel jurora w The Voice of Poland Michał dostał i zatrzymał nie bez powodu. Choć po ostatniej edycji zmieniła się niemal cała jurorska obsada, on pozostał na swoim miejscu i już jesienią będzie miał okazję doprowadzić do zwycięstwa kolejnego młodego artystę. Teraz skupia się zaś na szkoleniu całej grupy, którą zabrał ze sobą na najnowszą edycję obozu dla młodych talentów. Trzeba przyznać, że nieźle się tam bawią!

Warto dodać, że za dziesięciodniowy wyjazd z Michałem Szpakiem trzeba zapłacić 2 600 złotych.

Michał Szpak i gwiazda „CKM-u” rozkręcili wspólny biznes!

Paulina Biernat na letnich obozach Michała Szpaka

Na InstaStory Michała można podejrzeć dzień z życia obozu. Pływają kajakami, śpiewają i rozwijają swoje umiejętności pod okiem uzdolnionego Szpaka. Ciekawostką jest fakt, że na obóz pojechała z nim Paulina Biernat, z którą muzyk występował za czasów swojej edycji Tańca z Gwiazdami. Posądzano ich wtedy o romans, chociaż nikt nikogo nie złapał za rękę… O swojej przyjaźni z Pauliną Michał opowiedział jakiś czas temu w rozmowie z naszą reporterką:

Łączy mnie ogromna i niezwykła przyjaźń. Parą przyjaciół jesteśmy od pięciu lat, po Tańcu z gwiazdami. Jesteśmy dla siebie takimi aniołami stróżami, którzy wiedzą, kiedy zejść na ziemię by dać sobie porządnie po łbie, żeby się obudzić.

Jak myślicie, między nimi jednak iskrzy, czy to zwyczajnie zawodowe relacje, zabarwione odrobiną sympatii i przyjaźni? Najważniejsze, że oboje mają pasję, którą przekuwają w sukces i całkiem nieźle prosperujący biznes 🙂

Dawid Kwiatkowski skomentował obozy muzyczne Michała Szpaka: „Zobaczyłem i pomyślałem, że…” [WIDEO]

Tak mieszka Michał Szpak! Nie uwierzycie jak wygląda jego apartament

Przełomowe wyznanie Michała Szpaka! Opowiedział o swoim związku


Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Obozy wakacyjne Michała Szpaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×