Michał Szpak twierdzi, że przeżył koszmar podczas pracy w TVP. Ze szczegółami opowiedział o mobbingu i jego przyczynach

Michał Szpak o pracy w TVP

Michał Szpak o pracy w TVP

Michał Szpak twierdzi, że był źle traktowany przez Telewizję Polską. Wskazał przyczynę takiego stanu rzeczy. To brzmi naprawdę kuriozalnie!

Michał Szpak to jeden z najoryginalniejszych polskich wokalistów. Jego kariera rozpoczęła się w chwili, gdy poszedł do programu X-FactorPóźniej święcił same triumfy. Wielkim echem na całym świecie odbił się jego udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Przez pewien czas pracował w TVP. W publicznej stacji zasiadał w jury programu muzycznego The Voice of Poland.

O kulisach swojej pracy w telewizji prezesa Jacka Kurskiego opowiedział w rozmowie z serwisem internetowym Noizz. Zasugerował w nim, że był źle traktowany przez producentów za swoje poglądy. Co dokładnie miało im nie pasować?

Michał Szpak o pracy w TVP. Co wyjawił w wywiadzie?

Wokalista – jak sam twierdzi – miał zostać wycięty z ramówki, bo na jednym z nagrań miał w marynarce przypinkę w barwach tęczy. Dodatkowo obsada TVP miała potem sprawdzać, czy przypadkiem nie wnosi on do programu symboli LGBT.

Pod koniec mojej obecności w programie wycięto mnie z ramówki, bo na nagraniu miałem w marynarce przypinkę z tęczą. Później doświadczyłem czegoś w rodzaju mobbingu, kiedy ludzie z TVP przed nagrywaniem podchodzili do mnie i sprawdzali, czy na marynarce, podeszwie, czy gdziekolwiek indziej, nie mam żadnego rodzaju symboliki LGBT+ – wyznał.

Niemniej jednak nie żałuje on tego, że zdecydował się wziąć udział w show, gdyż poznał w nim nowych ludzi i odkrył wiele talentów. Jak twierdzi, były to „świetne” przeżycia.

Nie ukrywam, że sama forma i idea „The Voice of Poland” były moim zdaniem fajne. Poznawałem tam nowych ludzi, odkrywaliśmy talenty i pracowaliśmy z nimi. To było naprawdę świetne przeżycie, ale nie za wszelką cenę – podsumował.

Co myślicie na temat tych wyznań? Należy podkreślić, że to tylko wersja wokalisty. Pełen obraz sytuacji będziemy mieli w chwili, gdy również wypowiedzą się przedstawiciele Telewizji Polskiej.


Gwiazdy w „DDTVN”. Michał Szpak

Gwiazdy w „DDTVN”. Michał Szpak

Michał Szpak na stacji paliw

Michał Szpak na stacji paliw

Michał Szpak

Michał Szpak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale kasę brałeś chętnie…

 • Maria pisze:

  Niech ten pan szpak pozbędzie się obrzydliwej maniery pokazywania języka bo to jest obrzydliwe

 • Gość pisze:

  Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Ktoś, kto zachowuje się jak pajac ze zrytym beretem zasługuje na występy w stacjach dla miłośników tego typu ekstrawagancji a nie w telewizji publicznej.

 • ala pisze:

  Ale zachowanie Szpaka to jest bulwersujące.

 • martencja pisze:

  Ludzie, zrozumcie, że tu chodzi o nie tolerowanie tzw ruchów mających na celu nas osłabić. Tęcza to lewacki znak, który nie broni i nie wspiera normalnych homoseksualistów. Prawdziwy homoseksualista to normalny człowiek, który niczego nie musi udowadniać

  • Gość pisze:

   Nas, czyli kogo? Ciebie i kogo jeszcze? Innych homofobów? Nie ma prawdziwych i nieprawdziwych ludzi homoseksualnych, tak jak nie ma prawdziwych i nieprawdziwych heteroseksualnych. LUDZIE to LUDZIE. Czas skończyć z zaglądaniem ludziom do sypialni, kuchni, garażu.

  • ala pisze:

   Szpak to sam prowokuje chorym zachowaniem

  • Gość pisze:

   Cała prawda!!!

  • Anna pisze:

   Martencja, w pełni się z Tobą zgadzam. Rozumiem i wspieram osoby homoseksualne, tak jak to robi ogromna większość Polaków. Natomiast nie toleruję, tak jak większość społeczeństwa, wszelkich ruchów, marszów LGBT, publicznego obnażania się, bezczeszczenia symboli narodowych i religijnych. Normalni homoseksualiści mają partnera, pracują, bawią się, spędzają czas z osobami heteroseksualnymi i niczym się zewnętrznie nie różnią. Bo przecież sposobu w jaki się kochamy, nie mamy wypisanego na czole. To wewnętrzna sprawa każdego człowieka. Chcecie akceptacji i normalności? To zachowujcie się normalnie. A jeśli chodzi o Szpaka (którego uwielbiam, jak nie wywala ozora), to powinien sprawdzić w słowniku co to jest „mobbing”. Sprawdzanie, czy nie przemyca treści (które jednak próbował przemycić), to nie mobbing! Każda telewizja ma prawo zabronić reklamy produktów, ruchów, orientacji itd. Nie obrażaj się Michał i nie s…j we własne gniazdo. Byłeś świetny w tym co robiłeś, uważasz, że to było dobre dla Ciebie i ludzi … i niech tak zostanie.

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak inni trzeba patrzeć pod czym się podpisuje w imie kobiecej przyjaźni i meskiego ku..estwa gratuluje rewolucji a jakby co kawa na wynos bo tego gó..na na kawe do domu nie zapraszaj dostajesz podwojny tournus na pustynie szkoda że ten młodzieniec zginie ale przynajmniej ładnie się opali przed śmiercią salam allejkum bonjourki ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Co za kraj w którym na stanowiskach dyrektorskich zasiadają matoły, ciemni, nietolerancyjni ludzie. Boże, widzisz i nie grzmisz! Każdy rodzi się inny, a nietolerancja to objaw ignorancji i ciemnogrodu. Wiocha totalna. Wywalili chłopaka , bo …bo co? Dlaczego?

  • Gość pisze:

   Bo nie można płacić za reklamę komuś kto chce coś reklamować. To jest bardzo proste!!!

  • Gość pisze:

   Bo nie wszyscy chcą tego cwaniaczka oglądać. Szpak utrzymuje zainteresowanie sobą poprzez coraz większe ekscesy w zachowaniu. Są ludzie, którzy wolą słuchać Pavarottieg nie tego pajaca.

  • Gośćana pisze:

   Bo gow,..już wiesz, jak jesteś matoł to tlumaczenie ci i tak nie pomoże, za trudne do ogar iecia

 • Gość pisze:

  TVP boi się LGBT+.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×