Szukaj

Taka gwiazda i ma zniszczone buty?! Michał Szpak tym razem nie popisał się swoją stylizacją

Michał Szpak życie prywatne

Michał Szpak ma brudne buty

Michał Szpak uchodzi w Polsce za prawdziwą ikonę stylu. Jego kreacje wzbudzają co prawda sporo kontrowersji, bo Polacy nie są wciąż gotowi na styl rodem z czerwonych hollywoodzkich dywanów, ale jednego nie można mu odmówić – ubiera się z prawdziwym smakiem. Nie boi się eksperymentować z modą, nie straszne mu również eksperymenty z własnym wizerunkiem. Okazuje się jednak, że nawet on ma “swoje za uszami”, jeśli chodzi o garderobę.

Choć na scenie i na czerwonych dywanach zawsze jest “zrobiony” do perfekcji – włosy, makijaż, stylizacja, przysłowiowa mucha nie siada – na co dzień zdarza mu się czasem niewinne zgrzeszyć. Jednym z tych modowych grzeszków pochwalił się nawet na swoim InstaStory. I nie chodzi wcale o niedopracowaną fryzurę, źle skomponowany outfit czy rozmazany makijaż. Chodzi o… brudne buty.

Każdy posiadacz jasnego obuwia wie, że utrzymanie go jesienią w czystości jest nie lada wyzwaniem. Błoto, deszcz i przemoknięte liście nie są przyjaciółmi białego obuwia. Michał doświadczył tego na samym sobie i zaprezentował fanom wygląd swoich trampek. Białe buty były wyraźnie brudne, co Szpak dodatkowo podkreślił, pisząc na zdjęciu:

Brudasek

Nie jest to oczywiście przewinienie wysokiej wagi, a i większość ludzi nie zwróciłaby na nie uwagi, gdyby artysta sam się tym nie pochwalił, ale świadomość, że nawet on nie jest zawsze idealny, jest nieco pocieszająca.

Tak ubiera się prawdziwy artysta! Michał Szpak swoją stylizacją mógłby zawstydzić największe zagraniczne gwiazdy!

Michał Szpak trafił do szpitala! Jest pod aparatem tlenowym! Nie wygląda to dobrze

Fani zastygli z wrażenia, gdy Michał Szpak wyszedł na scenę. Jego wykonanie podbija internet [WIDEO]


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×