Szukaj

Michał Szpak stanął w obronie swojego stylu. „Niektórzy nazywają mnie przebierańcem, ale…”

Michał Szpak o swoim stylu

Michał Szpak o swoim stylu

Michał Szpak, to barwny artysta, który na scenie pojawia się od lat. Jak odpowiada na krytykę, która pojawia się na temat jego ubrań? Zobacz wypowiedź, której udzielił w jednym z wywiadów. 

Michał Szpak karierę muzyczną rozpoczął w programie  X-Factor. Chociaż nie udało mu się wygrać, świetnie wykorzystał daną mu przez telewizję szansę na popularność. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie ósme miejsce. Od tego momentu jego kariera jeszcze bardziej ruszyła.

Artysta zgromadził wokół siebie sporą grupę fanów, która pokochała go nie tylko za oryginalny głos, ale także za to, że jest sobą. Muzyk nie tylko udziela szczerych wypowiedzi, ale także nie boi się wybierać dość nieoczywistych stylizacji. Zakłada je nie tylko na scenę, ale ubiera się w nie też na co dzień.

 

Zobacz: Michał Szpak zachwyca się Roksaną Węgiel: „Niezwykle utalentowana dziewczyna”. Jeszcze ciekawiej mówi o wspólnym duecie [WIDEO]

Michał Szpak ocenia swój styl

Styl ubierania Michała Szpaka nie wszystkim jednak odpowiada. Barwny ptak polskiej sceny muzycznej często spotyka się z krytyką. Jak reaguje na to, gdy nazywany jest „przebierańcem”? Na to pytanie odpowiedział w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu. Na łamach tabloidu skomentował nieprzychylne komentarze.

Zobacz: Wpadka Michała Szpaka! Z ogromną metką przyszedł do „Pytania na śniadanie”

Przyznał, że ubrania to część jego osobowości i są one sposobem na wyrażenie emocji:

Ciuchy, które na sobie noszę, to część mojej osobowości. Niektórzy nazywają mnie przebierańcem, ale to nie są przebieranki. Wszystko jest od początku do końca przemyślaną kreacją artystyczną, nie tylko na scenę, ale też na ulicę. Strojem wyrażam siebie i swoje emocje – przyznał muzyk na łamach tabloidu.

Chociaż zdarza się, że jest krytykowany, równocześnie jest też za to kochany przez swoich fanów. To oni tłumnie przychodzą na jego koncerty, a także komentują wpisy w social mediach.

Zobacz: Michał Szpak promuje „The Voice” w odjechanej stylizacji! Takich butów nie ma nawet Margaret


Michał Szpak w modnych botkach promuje The Voice of Poland 10

Michał Szpak w modnych botkach promuje The Voice of Poland 10

Michał Szpak promuje The Voice of Poland

Michał Szpak promuje The Voice of Poland

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×