Szukaj

Michał Szpak chwali się bratem i bratanicą. Spokojnie mógłby mówić, że to jego córka. Co za podobieństwo  

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak spełnia się nie tylko na scenie, ale także doskonale odnajduje się w roli wujka. Ma uroczą bratanicę, Gaję, której nowym zdjęciem niedawno pochwalił się w sieci. Łączy ich uderzające podobieństwo.

Dziewięć lat temu Michał Szpak zaistniał w programie X-FactorChociaż nie wygrał muzycznego show, od tego momentu robi imponującą karierę, a z roku na rok przybywa mu nowych fanów. Śledzą ciekawe projekty artysty, przychodzą na jego występy. Tych nie brakuje nawet w dobie pandemii koronawirusa.

Szpak wystąpił niedawno podczas koncertu Solidarni z Białorusią. Wykonał piosenkę zespołu Kult, Arahja. Kilka godzin później udostępnił ją trzy razy na swoim Instagramie. Każde wideo opatrzył innym opisem, a swoją reakcją zgasił wszelkie nieprzechylne komentarze, o czym pisaliśmy tutaj.

Michał Szpak z bratanicą. Ale podobieństwo!

Szpak spełnia się nie tylko na scenie, ale także angażuje się w życie rodzinne. Chociaż na temat jego rodzeństwa wiadomo niewiele, pewne jest, że mają dobre relacje. Michał współpracuje z siostrami przy muzycznych projektach: Marlena towarzyszyła mu na koncertach, Ewelina wystąpiła w sesji zdjęciowej promującej jedną z tras koncertowych artysty.

Michał ma też brata, Damiana, który w zeszłym roku został tatą uroczej dziewczynki, Gai. Gdy Szpak dowiedział się, że ukochana jego brata trafiła na porodówkę, błyskawicznie kupił bilet na samolot do Warszawy. Pomimo że podczas podróży nie wszystko poszło gładko, ostatecznie artyście udało się dotrzeć na miejsce. Dowodem były zdjęcia, które udostępnił w social mediach.

Niedawno Szpak opublikował fotografię, która pokazuje, jak bardzo zmieniła się dziewczyna przez ostatnie miesiące. Artysta pozuje z bratem i jego córką, każdy z nich ma na twarzy uśmiech. Gaja rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej przypomina znanego wujka. Michał spokojnie mógłby mówić, że to jego córka.

O tym, że dziewczynka jest podobna do taty nie mają wątpliwości obserwatorzy profilu Jastrząb Post na Instagramie. W komentarzach pod wpisem piszą:

  • Cudne zdjęcie i chłopaki.
  • Piękne zdjęcie. Słodka Gaja, cudny uśmiech Michała i szczęśliwy tatuś Gai, Damian.
  • Podobna do wujka bardzo.

Podzielacie opinie internautów?


Michał Szpak z bratem i bratanicą Gają

Michał Szpak z bratem i bratanicą Gają

Brat Michała Szpaka został ojcem

Brat Michała Szpaka został ojcem

Damian Szpak z córką Gają

Damian Szpak z córką Gają

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×