Szukaj

Michał Szpak zmienił się w jasnego blondyna! Z tak ułożonymi włosami wygląda jak Johnny Bravo! Wypisz wymaluj gwiazda kreskówki

Michał Szpak nowa fryzura

Michał Szpak w blond włosach na Instagramie

Michał Szpak w blondzie? Artysta pokazał się w zaskakującym wydaniu na InstaStory. Dzięki filtrowi wyglądał jak karykatura Johnny’ego Bravo z popularnej kreskówki. Co fani na taki look? Zobaczcie zdjęcia!

Michał Szpak nie wymaga przedstawienia w żadnych kręgach – w Polsce mało kto nie wie, kim jest charyzmatyczny młody wokalista, któremu udało się podbić serca nastolatek (i nie tylko). Szpak słynie z nietuzinkowego głosu, pięknych piosenek i szalonych stylizacji. Jego kreacje, sceniczne i codzienne, zawsze wzbudzają sporo kontrowersji i zainteresowania. Podobnie jest z włosami, choć tu wokalista pozwala sobie na mniejszą ekstrawagancję. Zwykle nosi je związane lub rozpuszczone, od czasu do czasu prostuje, upodabniając się do Kim Kardashian, ale w ogólnym rozrachunku burza loków jest jego znakiem rozpoznawczym.

Nic więc dziwnego, że fani prawie dostali masowego zawału, gdy zobaczyli artystę w krótkich włosach w kolorze blond, rodem z kreskówki. Na szczęście szybko okazało się, że to tylko filtr. Szpak opublikował serię filmów na InstaStory, na których – dzięki magii internetu i social mediów – przemienił się w karykaturę Johnny’ego Bravo ze słynnej bajki. Zawadiacki irokez w odcieniu jajecznego blondu pasował do niego niepokojąco wręcz dobrze, choć fanki bez wątpienia rozpaczałyby po niesamowicie zadbanych lokach Szpaka.

Myślicie, że powinien strzelić sobie taką stylówkę czy jednak Bravo powinien odzyskać swój image? 😉

Zobacz: Michał Szpak pochwalił się swoją śliczną męską rodzinką! Całą wesołą gromadkę zabrał na wspólne wakacje!

Zobacz: Zgrabniutki Michał Szpak kusi z Tajlandii prężąc się w samych majteczkach! Fani gwiazdora piszczą z zachwytu! Co za widok!

Zobacz: Edyta Górniak nie będzie zadowolona. Michał Szpak sparodiował jej największy przebój [WIDEO]


Czy Michał Szpak zostanie światową gwiazdą?

×