Szukaj

Michał Szpak zmienia się w Hulka! Pod swoją obcisłą koszulką skrywa lepszą muskulaturę niż Robert Lewandowski!

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak podczas letniej trasy koncertowej postanowił zaskoczyć swoich fanów. Na jednym z koncertów pokazał się bez koszulki i wywołał istny pisk wśród swoich fanek. Co za muskulatura!

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z barwniejszych polskich artystów. Podczas koncertów regularnie szokuje wymyślnymi stylizacjami, nie bojąc się nieoczywistych połączeń kolorów czy fasonów. Okazuje się, że podczas trasy koncertowej piosenkarz także przygotował kilka niespodzianek.

Chociaż do tej pory fani muzyka byli przyzwyczajeni do jego pełnego ubioru, podczas ostatniego koncertu rozgrzany do czerwoności Szpak postanowił zrzucić koszulkę. Wówczas fanom ukazał się widok rodem z filmu o przygodach Hulka, bohatera komiksów Marvela! Artysta tak mocno przypakował na siłowni, że swoim ciałem mógłby wprowadzić w kompleksy niejednego maczo. Imponująca muskulatura zrobiła piorunujące wrażenie na jego fankach.

Czy Szpak wygląda lepiej niż przed kilkoma miesiącami? Wątpliwości w tej kwestii nie mają jego fani, którzy z wielkim podnieceniem skomentowali rzeźbę ciała, nad jaką Michał pracuje od dobrych kilku lat pod okiem profesjonalnego trenera personalnego:

  • A ludzie mówią, że Michał jest niemęski
  • Ogień na scenie w Twoim wykonaniu to coś co uwielbiam
  • W końcu wyglądasz jak facet
  • Petarda. To był niesamowity koncert
  • Powiem Ci ,że wysiłek na siłowni daje niezłe efekty.

Możemy śmiało stwierdzić, że obok Michał Szpak bez koszulki dorównuje Robertowi Lewandowskiemu. Zobaczcie sami, tego widoku długo nie zapomnicie!

Zobacz: Michał Szpak ogłosił cudowną nowinę! Już niebawem na świecie pojawi się mały Szpak! Bobas odziedziczy po nim cały majątek! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak w samych majtkach zaśpiewał przed Edytą Górniak: „Kiedy stajesz się prawdziwą DIVĄ”! Chciał pokazać, kto tu rządzi? [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak w objęciach przystojniaka na wakacjach: „Peace, Love, Freedom”. Co chciał przekazać tym sugestywnym zdjęciem?


Michał Szpak bez koszulki w upalny dzień

Michał Szpak bez koszulki w upalny dzień

Michał Szpak bez koszulki w upalny dzień

Michał Szpak bez koszulki w upalny dzień

Michał Szpak - Instagram

Michał Szpak - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×