Szukaj

Rozebrany Michał Szpak szpanuje gołym torsem na wakacjach! Zrobiło się bardzo intymnie

Michał Szpak nago

Michał Szpak nago

Michał Szpak bez koszulki

Jak Michał Szpak wygląda bez koszulki? Gwiazdor pokazał umięśniony tors na wakacjach. Seksowne zdjęcie rozgrzało jego fanki.

Michał Szpak od kilku lat prowadzi aktywny tryb życia. W przerwach pomiędzy koncertami a pracą w studiu nagraniowym, wokalista uczestniczy w treningach pod okiem trenera personalnego. Michał zatrudnił eksperta, dzięki któremu dorobił się imponującego, pięknie wyrzeźbionego ciała. Godziny spędzone na siłowni już dawno temu przyniosły niesamowite rezultaty, którymi autor hitu King of the season chwali się niemalże na każdym kroku.

Ostatnio Szpak pozdrawiał fanów z łóżka. Odziany jedynie w markowe bokserki prężył swoje muskuły przed kamerą telefonu. Tym razem Michał ponownie zaprezentował swoją umięśnioną klatkę piersiową, tyle że w nieco bardziej artystycznym anturażu.

Szpak obecnie przebywa na egzotycznych wakacjach, na których w ciągu dnia paraduje bez koszulki po plaży. W porach obiadowych artysta zakłada na siebie jedynie lekką koszulę, która pozwala mu na swobodne poruszanie się po części restauracyjnej hotelu. Właśnie w przerwie pomiędzy posiłkami Michał zatrzymał się na chwilę przy monasturalnym lustrze z przepiękną ręcznie rzeźbioną oprawą.

Oryginalna rama idealnie dopełnia lustrzanego odbicia, nadając całości artystycznego wyrazu. Michałowi nie można odmówić nie tylko pięknego ciała, ale też niesamowitego wyczucia estetycznego.

Jak wam się podoba Michał w takim wydaniu?

Pocałunek pięknych sióstr Michała Szpaka w bikini! Tak świętują urodziny Marleny! Będzie skandal?

Z trudem rozpoznaliśmy Michała Szpaka na lotnisku! Bez scenicznych ciuchów i fryzury to zupełnie inny człowiek!

Michał Szpak pokazał bardzo przystojnego brata i piękne siostry w świątecznej sesji! Razem odtworzyli zdjęcie z dzieciństwa. To trzeba zobaczyć


Jak Michał Szpak wygląda bez koszulki?

Jak Michał Szpak wygląda bez koszulki?

Michał Szpak pokazał klatę na wakacjach

Michał Szpak pokazał klatę na wakacjach

Michał Szpak pokazał klatę na festiwalu w Sopocie 2018

Michał Szpak pokazał klatę na festiwalu w Sopocie 2018

×