Szukaj

Michał Szpak zmienia się w Hulka! W Tajlandii pokazał swoją imponującą muskulaturę! Fankom aż odebrało mowę

Michał Szpak klata

Michał Szpak pokazał umięśniony tors

Michał Szpak wyleciał do Tajlandii z Radiem Eska, w ramach projektu Eska odwołuje zimę! Na plaży zapozował w samych slipkach i pokazał swoje boskie ciało!

Michał Szpak to bardzo zapracowany 29-latek. Odkąd odniósł sukces na Eurowizji w 2016 roku, jego kariera nabrała tempa i dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. I choć obowiązków z każdym miesiącem ma coraz więcej, stara się znajdywać czas na regularne treningi na siłowni, na które chodzi od ponad 3 lat. Jego poczynania na sali możemy śledzić na Instagramie, na którym bardzo często chwali się formą. Jak się właśnie okazało, wspaniałą formą!

Autor hitu Color Of Your Life wyleciał ostatnio do Tajlandii, by w ramach projektu Radia Eska odwołać zimę. W pięknych okolicznościach przyrody został przyłapany przez fotografa podczas udzielania wywiadu. Gwiazdor zapozował jedynie w slipkach, prezentując tym samym swoje piękne, wysportowane ciało w całej okazałości. Zdjęcie zostało opublikowane na oficjalnym profilu Eski i  natychmiast zalała je fala pozytywnych komentarzy od fanek artysty:

  • Michał sztosik!
  • Pięknie przeganiasz tę zimę!
  • Michał jak zawsze z******cie wyglądasz!
  • Nasz Michał super, cudownie wygląda!
  • Fajne to odwoływanie zimy! Ufff, jak gorąco!

Trzeba przyznać, że treningi nie idą na marne. Jeszcze kilka miesięcy i po drobnym Michale z X-Factora pozostanie jedynie wspomnienie. Zobaczcie, co za tors!

Wystylizowany Michał Szpak urządził sobie prywatne Top Model w Los Angeles! Król wybiegów jest tylko jeden!

Zszokowany Michał Szpak nie dowierzał w to, co zobaczył na koncercie Mariah Carey: „Ja pie*dole*

Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


×