Szukaj

Był objawieniem „The Voice”. Po programie wziął ślub i niesamowicie schudł. Imponująca metamorfoza

Michał Sobierajski

Michał Sobierajski

Michał Sobierajski w The Voice of Poland 2 powalił na kolana jurorów i widzów. Po programie przeszedł sporą metamorfozę. Schudł, zapuścił brodę i wziął ślub. Tak wygląda teraz.

Program The Voice of Poland niezmiennie od kilku lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów. Podczas każdej edycji na castingi zgłasza się mnóstwo osób, które chcą pokazać swój talent, z nadzieją, że odniosą taki sukces jak gwiazdy show. To właśnie spod skrzydeł trenerów wychodzą kolejne gwiazdy polskiej sceny. Nawet ci, którym nie udało się wygrać wielkiego finału, mogą liczyć na zawodowe propozycje.

Muzyczny talent show Dwójki zdecydowanie jest jednym z najpopularniejszych programów tego typu. Świadczy o tym fakt, że właśnie trwają przesłuchania w ciemno do jedenastej już edycji. Tym razem w jury zasiadają: Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak oraz weterani tego programu – Tomson i Baron.

Jednym z wokalistów, który był wielkim objawieniem jednej z edycji, był Michał Sobierajski. Utalentowany i skromny muzyk zyskał sobie wielką przychylność widzów. Co u niego słuchać?

Michał Sobierajski z The Voice Of Poland obecnie. Schudł i wziął ślub

Michał Sobierajski pojawił się podczas przesłuchań w ciemno do drugiej edycji The Voice of Poland. Na castingu zdecydował się zaśpiewać piosenkę You Are the Sunshine of My Life, swoim wykonaniem odwrócił wszystkie fotele trenerów. Muzyk ostatecznie trafił do drużyny Justyny Steczkowskiej.

W trakcie kilkutygodniowej rywalizacji każdy jego występ wzbudzał zachwyt zarówno wśród jurorów, jak i publiczności zgromadzonej w studiu. Zawsze mógł liczyć na owacje na stojąco. Udało mu się dotrzeć aż do ścisłego finału, w którym zajął trzecie miejsce, przegrywając tylko z Dorotą Osińską i Natalią Sikorą.

Po programie w jego życiu sporo się zmieniło, poza jednym – nadal zajmuje się muzyką. Jego debiutancki album Przed snem ukazał się w 2015 roku. Promowały go aż dwa single: Część i Rzeka. To jak wygląda życie Michała, możemy podejrzeć na jego profilu na Instagramie.

Widać, że muzyk sporo schudł, skrócił swoje długie loki i zapuścił zarost. To jednak nie koniec zmian, jakie zaszły w jego życiu prywatnym. Sobierajski w sierpniu 2019 roku wziął ślub. Artysta i jego żona niedawno świętowali swoją pierwszą rocznicę, którą uczcili zdjęciem z ceremonii. Gratulujemy!


Michał Sobierajski z żoną

Michał Sobierajski z żoną

Michał Sobierajski obecnie

Michał Sobierajski obecnie

Michał Sobierajski obecnie

Michał Sobierajski obecnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×