Michał Piróg pochwalił się rodzonym bratem: „Jak byłem mały, to mi wmawiał, że jestem adoptowany”. Są zupełnie niepodobni!

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg zrobił fanom prawdziwą niespodziankę i pochwalił się zdjęciem z rodzonym bratem. Zobaczcie, jak wygląda Sebastian. Czy są podobni? Zdania fanów mocno podzielone. 

Michał Piróg ogromną popularność osiągnął dzięki swojej wielkiej pasji, jaką jest taniec. Należy do najpopularniejszych tancerzy w kraju i gwiazd stacji TVN. Z komercyjnym nadawcą związany jest już od lat i pojawia się w najpopularniejszych formatach. Najpierw widzowie mogli go oglądać w You Can Dance. Chociaż jest tanecznym samoukiem, to pokazał, że dla chcącego nic trudnego. Ma na swoim koncie nie tylko telewizyjną karierę, ale też występy na deskach teatrów i choreografię do licznych spektakli. Obecnie pracuje na planie najnowszej edycji Top Model. Z tym formatem związany jest już od dziesięciu edycji. To on pomaga uczestnikom za kulisami i jest dla nich sporym wsparciem. W roli gospodarza show sprawdza się znakomicie.

Michał zyskał wielką sympatię fanów, a ku ich uciesze ze sporym zaangażowaniem prowadzi swoje social media. Nie ma tam zbyt wielu tajemnic i chętnie chwali się też kulisami codzienności. Właśnie pokazał kadr z bratem.

Michał Piróg pokazał brata. Jak wygląda?

Michał Piróg postanowił pochwalić się w social mediach rodzinnym zdjęciem. Prezenter pokazał, jak wygląda jego rodzony brat. Zapozował razem z Sebastianem i podzielił się historią z dzieciństwa. Podobno cały czas słyszał od niego, że jest adoptowany, co dzisiaj traktuje jako zabawną anegdotę. Panowie mają świetny kontakt, a tancerz pochodzący z Kielc napisał, że niewiele osób wierzy, że są braćmi, ponieważ osoby postronne nie widzą między nimi podobieństwa.

Zdania są podzielone … Podobni czy nie ? Oto moj rodzony brat w co wielokrotnie za nic na świecie ludzie nam nie wierzą… może to karma która wraca do Sebastiana za to, że jak byłem mały to mi wmawiał, że jestem adoptowany….

Internauci oczywiście nie pozostawili wpisu bez reakcji. Pod wspólnym zdjęciem Michała i Sebastiana pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • Podobni bardzo.
  • Niepodobni. Ale czy to ważne?
  • Raczej niepodobni.
  • Podobni. Tak samo przystojni.
  • Coś tam podobni.

Jak widać zdania internautów co, do podobieństwa braci są podzielone. A Wy jak uważacie?


Michał Piróg z bratem Sebastianem

Michał Piróg z bratem Sebastianem

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg jest w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×