Michał Piróg odpowiedział na ostry komentarz Kuby Wojewódzkiego. Uderza w najczulszy punkt showmana

Kuba Wojewódzki i Michał Piróg

Kuba Wojewódzki i Michał Piróg

Michał Piróg odpowiedział krytykę komentarz Kuby Wojewódzkiego

Po tym jak Kuba Wojewódzki udzielił wywiadu dla magazynu Playboy, w polskim internecie momentalnie zawrzało. Król TVN ostro skrytykował kilka osób ze swojej stacji, m. in. Michała Piróga. Między innymi wyznał, że pachnie on mu zdesperowanym przebierańcem i oboje się nie szanują. Na jego ostrą krytykę odpowiedział mu sam zainteresowany, który zaprzeczył informacjom odnośnie ich rzekomego konfliktu.

Zobacz: Kuba Wojewódzki ostro krytykuje Michała Piróga: „Bardzo chce być kontrowersyjny, ale przegrywa nawet z…”

Na swoim Facebooku Piróg porównał Wojewódzkiego do klauna i stwierdził, że to właśnie Wojewódzki zasługuje na miano „przebierańca”. Wytknął też Kubie wiek:

Błąd drogi Kubo ja Pana szanuje, zarówno za poglądy, chociaż nie mogę się z nimi w większości zgodzić, za siłę i wiarę w siebie samego, za samouwielbienie i wypaczone spojrzenie na świat. Patrzę z podziwem jak walczy Pan o „kraj ludzi myślących” wylewając pomyje na innych szukając tym samym poklasku od mówiących w Pana zaadaptowanym językiem większości nienawidzącej. Podziwiam nawet ze tę desperację w dążeniu do bycia mentorem. Tym się różnimy że ja jestem człowiekiem który robi swoje i jest kim jest a klaunem i jak Pan to ujął przebierańcem zawsze był Pan. No bo chyba na tym polega Pański niewyuczony zawód show mena ??? Szanuję bo każdy ma prawo zbłądzić nawet Pan … Pozdrawiam serdecznie i proszę pamiętać od samouwielbienia do szaleństwa jest cienka granica. Upadały już większe gwiazdy i się podnosiły, ale prosze zauważyć, że podnosiły się będąc młodymi

Kto ma rację – Kuba Wojewódzki czy Michał Piróg?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki szczerze o relacjach z Michałem Figurskim: „Gdzie byłby dziś Michał, gdyby nie rozpoczął współpracy ze mną?”

Michał Piróg - jesienna ramówka TVN 2016

Michał Piróg – jesienna ramówka TVN 2016


Michał Piróg - konferencja Top Model 6

Michał Piróg - konferencja Top Model 6

Michał Piróg Kobieta Roku Glamour 2016

Michał Piróg Kobieta Roku Glamour 2016

Michał Piróg Pokaz Thecadess

Michał Piróg Pokaz Thecadess

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×