WOJNA! Michał Piróg eksplodował! W błyskotliwy sposób odpowiedział na nerwowy komentarz Andrzeja Piasecznego o gejach!

Michał Piróg zaczepia Piaska na Facebooku

Michał Piróg zaczepia Piaska na Facebooku

Michał Piróg uderza w Piaska na Facebooku

W XXI wieku mało kogo powinien dziwić coming out. Po głośnej rewolucji seksualnej w drugiej połowie XX wieku cały świat odetchnął z ulgą i uwierzył w lepsze jutro. Jednak przemiany mentalne nastąpiły tylko w niektórych regionach kuli ziemskiej, a w krajach takich jak Polska, najwidoczniej należny wykonać znacznie więcej pracy, niż spodziewano się tego w latach 60. i 70. poprzedniego wieku.

Najlepszym przykładem na potwierdzenie powyższej tezy są słowa Andrzeja Piasecznego na temat osób homoseksualnych, które poruszyły wiele środowisk. Znany piosenkarz stwierdził, że „ludzie hetero nie wychodzą na ulicę i nie krzyczą, że są hetero„. Czym nawiązał m.in. do różnych manifestacji czy też parad równości organizowanych przez środowiska LGBTQ. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że już od bardzo dawna spekuluje się na temat wątpliwej orientacji heteroseksualnej wokalisty.

Obok bulwersujących słów Piaska nie mógł obojętnie przejść Michał Piróg, czyli naczelny aktywista LGBT polskiego show-biznesu. Popularny juror programu You can dance zamieścił odważny wpis na Facebooku, w którym nawiązuje do ostatniej wypowiedzi piosenkarza.

„Ludzie hetero nie wychodzą na ulice i nie krzyczą, że są hetero”. Zgadza się. Tak jak elity nie krzyczą że są głodne, jak biali nie krzyczeli ze chcą równouprawnienia kiedy Afroamerykanie walczyli o zniesienie niewolnictwa początkowo a potem wspomnianego równouprawnienia, zdrowi nie strajkują kiedy umierają chorzy, wyzwoleni nie demonstrują o niepodległość. Również nie mężczyźni krzyczą gdy sprawa dotyczy antykoncepcji . Krzyczą ofiary tak było i będzie. Walczą o wolność , sprawiedliwość, równouprawnienie. Ten krzyk czasem próbują zakrzyczeć środowiska ksenofobiczne, rasistowskie, seksistowskie oraz bigoci. Nikt nie oczekuje by wszyscy wyrzucani poza margines wyszli na barykady. Ale na litość niech nie mówią, że krzyk jest nie potrzebny. Kiedy nie krzyczysz zazwyczaj ponosisz cios w milczeniu. Wieczne ukrywanie i strach jest już wystarczającą cena ale jak wiemy to najlżejsza konsekwencja bycia CZŁOWIEKIEM odstającym od większości – czytamy na profilu Michała.

Mądre słowa Piróga. Andrzej odpowie swojemu byłemu bliskiemu przyjacielowi?

https://jastrzabpost.pl/newsy/corka-pink-planuje-poslubic-afrykanska-kobiete_604716.html

Słynna para gejów nie odpuszcza Andrzejowi Piascznemu! W odpowiedzi opublikowali swój hit na święta [WIDEO]

https://jastrzabpost.pl/newsy/andrzej-pisaeczny-zrobil-coming-out-w-dzien-dobry-tvn-wywiad_609554.html


Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland 8

Michał Piróg - ELLE Style Awards 2017

Michał Piróg - ELLE Style Awards 2017

Andrzej Piaseczny o Jacku Kurskim

Andrzej Piaseczny o Jacku Kurskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×