Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]
Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i...

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił...

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!
Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej...

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z...

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które ma być dowodem! Oto ono
„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które ma być dowodem! Oto ono

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które...

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował...

Dziś wtorek, 17.07.2018

WOJNA! Michał Piróg eksplodował! W błyskotliwy sposób odpowiedział na nerwowy komentarz Andrzeja Piasecznego o gejach!

Michał Piróg zaczepia Piaska na FacebookuMichał Piróg uderza w Piaska na Facebooku

W XXI wieku mało kogo powinien dziwić coming out. Po głośnej rewolucji seksualnej w drugiej połowie XX wieku cały świat odetchnął z ulgą i uwierzył w lepsze jutro. Jednak przemiany mentalne nastąpiły tylko w niektórych regionach kuli ziemskiej, a w krajach takich jak Polska, najwidoczniej należny wykonać znacznie więcej pracy, niż spodziewano się tego w latach 60. i 70. poprzedniego wieku.

Najlepszym przykładem na potwierdzenie powyższej tezy są słowa Andrzeja Piasecznego na temat osób homoseksualnych, które poruszyły wiele środowisk. Znany piosenkarz stwierdził, że „ludzie hetero nie wychodzą na ulicę i nie krzyczą, że są hetero„. Czym nawiązał m.in. do różnych manifestacji czy też parad równości organizowanych przez środowiska LGBTQ. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że już od bardzo dawna spekuluje się na temat wątpliwej orientacji heteroseksualnej wokalisty.

Obok bulwersujących słów Piaska nie mógł obojętnie przejść Michał Piróg, czyli naczelny aktywista LGBT polskiego show-biznesu. Popularny juror programu You can dance zamieścił odważny wpis na Facebooku, w którym nawiązuje do ostatniej wypowiedzi piosenkarza.

„Ludzie hetero nie wychodzą na ulice i nie krzyczą, że są hetero”. Zgadza się. Tak jak elity nie krzyczą że są głodne, jak biali nie krzyczeli ze chcą równouprawnienia kiedy Afroamerykanie walczyli o zniesienie niewolnictwa początkowo a potem wspomnianego równouprawnienia, zdrowi nie strajkują kiedy umierają chorzy, wyzwoleni nie demonstrują o niepodległość. Również nie mężczyźni krzyczą gdy sprawa dotyczy antykoncepcji . Krzyczą ofiary tak było i będzie. Walczą o wolność , sprawiedliwość, równouprawnienie. Ten krzyk czasem próbują zakrzyczeć środowiska ksenofobiczne, rasistowskie, seksistowskie oraz bigoci. Nikt nie oczekuje by wszyscy wyrzucani poza margines wyszli na barykady. Ale na litość niech nie mówią, że krzyk jest nie potrzebny. Kiedy nie krzyczysz zazwyczaj ponosisz cios w milczeniu. Wieczne ukrywanie i strach jest już wystarczającą cena ale jak wiemy to najlżejsza konsekwencja bycia CZŁOWIEKIEM odstającym od większości – czytamy na profilu Michała.

Mądre słowa Piróga. Andrzej odpowie swojemu byłemu bliskiemu przyjacielowi?

Córka Pink planuje poślubić afrykańską kobietę! Słynna mama jest z tego zadowolona bowiem nie uznaje płci swoich dzieci!

Słynna para gejów nie odpuszcza Andrzejowi Piascznemu! W odpowiedzi opublikowali swój hit na święta [WIDEO]

Poirytowany Andrzej Piaseczny pod ostrym obstrzałem Marcina Mellera! Poszło o HOMOSEKSUALISTÓW i BOGA! Wszystko na kanapie DDTVN!Czy jesteś za ślubami osób homoseksualnych?

Komentarzy: 4


Gość | 18 grudnia 2017, 19:30

Kurcze jego zycie i jego orientacja,przeciez nikt nikomu nie powinien zagladac do sypialni i do wyra


Gość | 18 grudnia 2017, 13:21

Obrzydliwe cioty jeden z drugim.


GośćB | 18 grudnia 2017, 13:04

Co obchodzi Piróga życie Pieska wtrąca się . Piasek robi jak uważa bardzo lubię Pieska,a że ma swoją tajemnicę to bardzo dobrze.


Gość | 18 grudnia 2017, 12:28

Jak widać Pan Bóg Piróga opuścił. 🙁 Nie jestem zwolennikiem Piaska, ale nie mogę zrozumieć jadu, którym zieje do niego niedorbiony celebryta, znany z tego, ze jest znany, i ze dokonał coming outu i medialnie gwałci kolegów z branży, bo kedyś czepił się Wojewódzkiego i Kammela, żeby też się publicznie przyznali do swojej, rzekomej wg Piróga, orentacji. Chłopie, nie masz pojęcia, czym jest tolerancja, szacunek dla prywatności, a pierwszy, kto powinien Ci dać z liścia, to środowisko LGTB. Jak można takie getto robić? Po d hasłem ofiar? Ty ofiarną nie jesteś, jakoś się wybiłeś na czyimś garbie, więc to szanuj. Ja nie zaglądam nikomu do łóżka i nie chcę, aby mi ktoś zaglądał. Parady równości to małpi gaj, z tolerancją nie mające nic wspólnego. Ktoś rozważny powinien tego zajadłego Piróga powstrzymać, bo to już patologią śmierci, obsesja na punkcie orientacji Piaska. Jak chłop będzie chciał, to powie, jak nie, też ma prawo – to jest tolerancja. Piróg nie mieszaj ludziom w majtkach, bo to się obróci przeciw tobie!:-(


Dodaj komentarz
×