Michał Pazdan jeszcze nigdy tak dużo nie powiedział o swoim dziecku: „Nie ma mnie dwa tygodnie i jest już inne”. Co na to jego żona?

Michał Pazdan, Dominika Pazdan

Michał Pazdan, Dominika Pazdan

Michał Pazdan z żoną Dominiką o synu Marcelu

Michał Pazdan jest polskim bohaterem EURO 2016. Choć piłkarscy kibice znali go już dawno, to on pokazał się światu właśnie podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zawodnik pokazał wszystkie swoje atuty i tym skradł serca wszystkich fanów futbolu. Choć w ostatnim meczu przeciwko Kazachstanowi nie pojawił się na boisku, to i tak stał się bohaterem… memów!

Zobacz: Memy po meczu Polska-Kazachstan zalały internet. Wybraliśmy najlepsze. Te z Pazdanem przebijają wszystkie 

Piłkarz prywatnie jest szczęśliwym mężem Dominiki i ojcem Marcela. Para niezwykle rzadko udziela wywiadów, ale tym razem zrobili wyjątek. Michał i Dominika w rozmowie z Aldoną Wleklak opowiedzieli o swoim synu w magazynie Dziecko. Najlepsza inwestycja.  

Wszedłem i spytałem pielęgniarkę, czy to moje dziecko. Ona nie wiedziała, że to ja jestem mężem Dominiki. Mówi: Niech sobie pan żartów nie robi. Byłem tak zszokowany, ale i szczęśliwy. Zapewne w tym stanie można gadać głupoty. Nie wiedziałem na początku, co mam robić, za dużo tych rzeczy przy dziecku. Przyjeżdżałem na chwilę do nich, poznawałem i znowu wyjeżdżałem, przyjeżdżałem i musiałem poznawać dziecko od początku. Cały czas odkrywam nowe dziecko. Wystarczy, że mnie nie ma ze dwa tygodnie i już jest inne. Marcel lubi zabawy na świeżym powietrzu, a najlepiej, żeby go podrzucać, kręcić nim, bo jest bardzo aktywnym dzieckiem. Musi się ruszać. Może energię ma po tatusiu. Jak tylko jestem w domu, pomagam w codziennych czynnościach: kąpaniu, przewijaniu i przebieraniu – mówi 

Dominika Pazdan musi radzić sobie sama.

Na początku Michała przy nas nie było – zostałam w Krakowie przez trzy miesiące, on pojechał do Białegostoku i co dwa-trzy tygodnie przyjeżdżał do naszego domu w Niepołomicach. Synek jest najszczęśliwszy, jak wszyscy są w domu: my i dziadkowie. Marcel nieraz już był na meczu. Od czwartego miesiąca życia chodzi regularnie i nie boi się hałasu. Nie płacze. Biega, cieszy się. Jest przyzwyczajony, bo chodziłam w ciąży na mecze do ostatniej chwili. Marcel potrafi nawet spać na meczach – dodaje

Trzeba przyznać, że razem tworzą piękną rodzinę.

Zobacz: Michał Pazdan ma dość Pazdanomanii. Mówi wyraźne STOP! Co go tak zdenerwowało?

Dominika Pazdan wiek

Michał Pazdan z żoną wywiad

Żona Michała Pazdana jak ma na imię

Żona Michała Pazdana – Dominika


Michał Pazdan (fot. AKPA)

Michał Pazdan (fot. AKPA)

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana o transferze. Wywiad

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana o transferze. Wywiad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×