Mąż źle traktuje Tatianę Okupnik? Rodzina gwiazdy ma sporo zastrzeżeń do Michała Micielskiego

Rozwód Tatiany Okupnik

Rozwód Tatiany Okupnik

Tatiana Okupnik i Michał Micielski rozstaną się?

O kryzysie w związku Tatiany Okupnik i jej męża Michała Micielskiego zaczęto plotkować, kiedy gwiazda zgodziła się na udział w „Tańcu z gwiazdami”. Piosenkarka doszła do finału, ale podczas żadnego z 12 odcinków na widowni nie pokazał się jej małżonek, co było podejrzane.

Michał na stałe pracuje w Stanach Zjednoczonych, bo jest menagerem Marcina Gortata i nie lubi przyjeżdżać do kraju, ponieważ zajmuje mu to bardzo dużo czasu. Niestety Tatiana również nie ma go zbyt wiele, bo cały czas koncertuje w Polsce. Stara się jak najczęściej odwiedzać ukochanego, jednak czasami nie widzą się nawet 2 miesiące. Rodzice Tatiany uważają, że ich córka jest niedopieszczona przez Micielskiego.

Jej bliscy uważają, że mąż źle ją traktuje, bo poświęca jej za mało czasu i uwagi. Nie wspiera jej wystarczająco – mówi jej znajoma.

Tata i mama wokalistki są ze sobą ponad 40 lat i chcieliby, żeby ich córka też miała podobną historię związku. Jednak wszystko wskazuje na to, że będzie zupełnie inaczej. Rodzice radzą jej, by podjęła jakieś kroki i zdecydowała czy chce to dalej ciągnąć, bo jeśli nie zamieszkają razem to ten związek nie ma szans na przetrwanie.

Jak się potoczą losy tego małżeństwa?

Ślub Tatiany Okupnik i Michała Micielskiego

Ślub Tatiany Okupnik i Michała Micielskiego

Tatiana Okupnik planuje rozwód?

Tatiana Okupnik planuje rozwód?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×