Kamila Kamińska i Michał Meyer zaręczyli się! Szczęśliwa gwiazda pochwaliła się pierścionkiem

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer właśnie poinformowali o zaręczynach. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem, który wręczył jej ukochany. Pojawiła się lawina gratulacji. 

Kamila Kamińska w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka długo nie zdradzała, że spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się fanom dopiero na chwilę przed rozwiązaniem. Będąc w 9. miesiącu ciąży, opublikowała w social mediach zdjęcie z brzuszkowej sesji. Było to dokładnie w Dzień Matki.

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu. @misza.meyer dziękuję, że jesteś. Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajach. Najlepszego dla Mam! Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce?

Aktorka znana z serialu Barwy szczęścia długo też nie zdradzała, że spotyka się z Michałem Meyerem. Para poznała się na planie Zakochani po uszy, a miłość z ekranu szybko przeniosła się do realnego życia. Okazało się, że gdy gwiazda informowała o ciąży, jej córeczka była już na świecie. W kolejnym poście pochwaliła się, że Jaśmina urodziła się 17 maja.

Dzień dobry. My już na świecie.
Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza
Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja.

Kamila Kamińska i Michał Meyer są zaręczeni

Kamila i Michał przez jakiś czas byli bardzo ostrożni z publikowaniem wspólnych zdjęć w social mediach, dopiero po narodzinach córeczki zaczęli chwalić się swoim szczęściem w sieci. Opublikowali też kilka kadrów z malutką w roli głównej, a fanów rozczulił ten, na którym gwiazda karmi dziewczynkę piersią.

Teraz zakochani poinformowali o kolejnym pięknym momencie w ich życiu. Michał zdecydował się oświadczyć Kamili, co uradowana przyszła panna młoda ogłosiła w sieci i pokazała pierścionek zaręczynowy.

Dzień Dobry #milosc – napisała pokazując pierścionek zaręczynowy.

Pod postem natychmiast zaroiło się od gratulacji. Ciepłe słowa przesyłają gwiazdy show-biznesu, a także internauci zachwyceni tą wiadomością. Na palcu aktorki znalazła się bardzo delikatna błyskotka z dużym jasnym oczkiem. W oczach narzeczonych widać prawdziwą radość i można się tylko domyślać, że Michał zaskoczył matkę córeczki podczas wspólnego spaceru.

Pozostaje tylko czekać na nowiny o ślubie.


Kamila Kamińska i Michał Meyer- zaręczyny

Kamila Kamińska i Michał Meyer- zaręczyny

Kamila Kamińska i Michał Meyer karmią Jaśminę

Kamila Kamińska i Michał Meyer karmią Jaśminę

Michał Meyer i Kamila Kamińska – Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

Michał Meyer i Kamila Kamińska – Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×