Gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spodziewa się dziecka. Piękny kadr z brzuszkowej sesji zwiastuje, że poród już niebawem

Gwiazda TTBZ będzie miała dziecko

Gwiazda TTBZ będzie miała dziecko

Finalista programu Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zostanie ojcem. Piękny kadr z brzuszkowej sesji zwiastuje, że poród już niebawem. Co zdradziła partnerka aktora?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z największych telewizyjnych hitów z udziałem gwiazd. Program już od pierwszej edycji cieszy się ogromną popularnością. Nie dziwi więc to, że właśnie na antenie stacji Polsat możemy oglądać już 14. edycję muzycznego show. W programie osoby znane z show-biznesu prezentują swoje wokalne umiejętności. W każdym odcinku możemy podziwiać nie tylko talent jego uczestników, ale także spektakularne metamorfozy, w których zazwyczaj trudno ich rozpoznać.

W najnowszej odsłonie podziwiamy Tamarę Arciuch, Magdę Narożną, Maję Hyży, Annę Marię Sieklucką, Pawła Górala, Michała Meyera, Piotra Gawrona-Jedlikowski i Lesława Żurka.

Jeden z panów już wkrótce zostanie tatą.

Gwiazda Twoja Twarz Brzmi Znajomo zostanie ojcem

Michał Meyer to jeden z najbardziej sympatycznych aktorów młodego pokolenia, których widzowie mają okazję oglądać w polskich serialach telewizyjnych. Zasłynął przede wszystkim z tego, że doskonale parodiował gwiazdy w programie Szymon Majewski Show. W krótkim czasie zaczął otrzymywać pierwsze propozycje ról w większych produkcjach. Tym samym wystąpił w kilku kultowych serialach, do których zaliczyć można: Czas honoruM jak miłośćTeraz albo nigdy!Lekarze.

Znany jest również z ról teatralnych. Występował m.in. na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, czy w Teatrze Kamienica.

Dla wielu Michał Meyer to jednak przede wszystkim Piotr Nowak z serialu Zakochani po uszy, emitowanego przez TVN7 – stomatolog zakochany w Asi Popiel (w tej roli Katarzyna Grabowska).

Obecnie bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym udowodnił, że ma także talent wokalny. Brawurowo wcielił się między innymi w Krzysztofa Krawczyka, a sam nieżyjący już niestety artysta, skomentował jego występ.

Prywatnie Michał jest w związku z Kamilą Kamińską. Właśnie wyszło na jaw, że zostaną rodzicami. Pojawiło się zdjęcie przyszłej mamy, juz w bardzo zaawansowanej ciąży i gratulacje.

happy news! oficjalne gratulacje dla przyszłych Rodziców! @kamkaminska_official i @misza.meyer czekamy na Maleństwo! – napisano na profilu Ivy Creative Management.

Radosnymi wieściami pochwaliła się także przyszła mama. Na Instagramie Kamili Kamińskiej pojawił się post, w którym napisała:

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną.
W oczekiwaniu na Skarb.
Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu.
@misza.meyer  dziękuję, że jesteś.

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajac. Najlepszego dla Mam!

Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce?

Jak wynika z informacji przekazanych przez Kamińską, dziecko pojawi się na świecie już lada moment. Przyszłym rodzicom życzymy dużo szczęścia!

Kim jest Kamila Kamińska?

Kamila Kamińska ma 33 lata, a studia ukończyła w Łódzkiej Filmówce. Partnerka Michała Meyera ma na koncie ważną nagrodę – za rolę w filmie Najlepszy otrzymała wyróżnienie za profesjonalny debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2017 roku. Również znana jest z serialu Zakochani po uszy.


Michał Meyer będzie miał dziecko

Michał Meyer będzie miał dziecko

Michał Meyer będzie miał dziecko

Michał Meyer będzie miał dziecko

Michał Meyer i Kamila Kamińska

Michał Meyer i Kamila Kamińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×