Michał Malitowski pokazał się z nową partnerką! Julia jest piękną kobietą, która w bikini wygląda idealnie

Michał Malitowski - jak wygląda jego partnerka?

Michał Malitowski - jak wygląda jego partnerka?

Michał Malitowski spotyka się z tajemniczą Julią. Kim jest jego ukochana? Jej najnowszy wpis bardzo namieszał w social mediach. Co takiego opublikowała?

Michał Malitowski zmagał się z depresją, przez którą na jeden sezon zrezygnował z oceniania uczestników  Kiedy stanął na nogi, postanowił nie ukrywać trudnego czasu w swoim życiu. Udzielił niejednego wywiadu, w którym opowiedział o chorobie i o tym, jak wpłynęła na jego życie:

Często ludzie, którzy cierpią na depresję, są stygmatyzowani przez społeczeństwo, a przecież tak nie powinno być. To nie jest żaden powód ani do wstydu, ani do strachu. Uważam, że ciągle za mało się o tym mówi – powiedział w rozmowie z Plejadą.

Michał Malitowski na zdjęciu z Julią. Jak wygląda jego nowa partnerka?

Kiedy do mediów dotarły informacje o chorobie Michała, ujawniono, że rozstał się ze swoją partnerką, Joanną Leunis. Okazuje się, że na jego drodze pojawiła się nowa kobieta. To Julia, długoletnia znajoma tancerza, która pochodzi z Australii. Przez długi czas nie utrzymywali kontaktu. Odnowili go dopiero wtedy, kiedy Malitowski opowiedział publicznie o swojej ciężkiej walce z depresją.

Gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili – powiedział tancerz podczas rozmowy z magazynem Flesz. 

Michał Malitowski - finał Tańca z Gwiazdami 10

Michał Malitowski – finał Tańca z Gwiazdami 10

Chociaż do tej pory nowa partnerka Michała Malitowskiego była anonimowa, wszystko zmieniło się przed kilkoma dniami. Julia w swoich mediach społecznościowych udostępniał zdjęcie, na którym czule całuje się z tancerzem.

Najlepsza wigilia z moim jedynym – podpisała zdjęcie wybranka Michała.

Michał był jedną z osób, która postanowiła zareagować na ten wpis. Napisał komentarz, w którym stwierdził, że chociaż nie jest fanem wyznawania miłości w sieci, dla niej zrobił wyjątek:

Jesteś gwiazdą. Nie jestem fanem wyznawania miłości na Instagramie, ale Ty na to zasługujesz. Kocham Cię skarbie.

Oprócz uroczego wyznania, na profilu nowej partnerki Malitowskiego nie brakuje innych zdjęć. Dzięki nim wiadomo, że Julia jest piękna i ma idealne ciało, które chętnie pokazuje w sieci.

View this post on Instagram

#TBT❤️ #Australia #Perth #Home

A post shared by Yuliya Phillips (@yuliyaphillips) on

Zobacz: Joanna Mazur czekała na tę chwilę całe życie. Właśnie wprowadziła się do mieszkania, które dostała w „TZG”


Michał Malitowski z nową partnerką

Michał Malitowski z nową partnerką

Julia, nowa partnerka Michała Malitowskiego w bikini

Julia, nowa partnerka Michała Malitowskiego w bikini

Michał Malitowski - jak wygląda jego nowa partnerka?

Michał Malitowski - jak wygląda jego nowa partnerka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×